Rodzaje drewna

O BELKACH —

Co charakteryzuje Belki Duolam?

W porównaniu z tradycyjnymi produktami stosowanymi powszechnie na rynku Polskim, Belki klejone DUOLAM wyróżnia przede wszystkim wyjątkowa wytrzymałość oraz idealna precyzja zachowania wymiaru, a przede wszystkim prostolinijność każdego elementu.

Nowoczesna technika sortowania i skanowania surowca podczas procesu produkcji zagwarantują Tobie stałą i niezmienną jakość produktu, a tym samy pełną satysfakcję. Zastosowanie klejów bez formaldehydu do klejenia lamel z drewna litego jest kolejną zaletą dla belek DUOLAM z drewna klejonego, które umożliwiają Ci budowę konstrukcji – zdrowej, ekologicznej i trwałej.

dualam-home-1

DO CZEGO SIĘ NADAJE —

Belki Duolam będą odpowiednie, jeśli potrzebujesz ich do:

dualam-croppeed-3

01 —

Konstrukcji domów szkieletowych

dualam-croppeed-4

02 —

Konstrukcji ogrodowych

03 —

Konstrukcji, w których stosowanie formaldehydu jest niedozwolone

dualam-cropped-2a

04 —

Budowy o wyjątkowej wytrzymałości

dualam-croppeed-1

Belki Duolam nadzą się do wielu innych celów. Aby dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z nami! Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Skontaktuj się z nami

OFERUJEMY DREWNO Z GWARANCJĄ —

Gwarancja jakości

Jako jedyna firma na rynku oferujemy drewno z gwarancją. Co to dla Ciebie oznacza?

Jeżeli stałoby się tak, że drewno, które Ci dostarczymy nie będzie zgodne z jego przeznaczeniem lub nie będzie spełniało aktualnych norm budowlanych, od ręki wymieniamy je na nowe lub zwracamy Ci pieniądze – decyzja należy do Ciebie.

Skąd taka gwarancja?

Jesteśmy pewni tego, co oferujemy i dostarczamy. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem spełniamy wymagania naszych klientów.

DODATKOWE ZALETY BELEK DUOLAM —

Co jeszcze wyróżnia belki Duolam?

2_0000_diploma.png

Wysoka jakość i wytrzymałość

2_0003_joist.png

Stabilny kształt

humidity-1

Kontrola wilgotności

2_0002_joist-(1).png

Estetyczny wygląd

recycle-symbol-of-three-leaves2

Przyjazne dla środowiska

savings2

Uczciwa cena adekwatna do jakości
 • drewno konstrukcyjne kvh
  O BELKACH — Co charakteryzuje Belki Duolam? W porównaniu z tradycyjnymi produktami stosowanymi powszechnie na rynku Polskim, Belki klejone DUOLAM wyróżnia przede wszystkim wyjątkowa wytrzymałość oraz idealna precyzja zachowania wymiaru, a przede wszystkim prostolinijność każdego elementu. Nowoczesna technika sortowania i skanowania surowca podczas procesu produkcji zagwarantują Tobie stałą i niezmienną jakość produktu, a tym samy pełną satysfakcję. Zastosowanie klejów bez formaldehydu do klejenia lamel z drewna litego jest kolejną zaletą dla belek DUOLAM z drewna klejonego, które umożliwiają Ci budowę konstrukcji – zdrowej, ekologicznej i trwałej. DO CZEGO SIĘ NADAJE — Belki Duolam będą odpowiednie, jeśli potrzebujesz ich do: 01 […]
 • drewno konstrukcyjne kvh
  To drewno, które ma największe zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, rolnictwie, budynkach warsztatowych, handlowo-usługowych i w obiektach sportowych.
 • drewno na więźbę dachową
  Skandynawskie drewno lite C24 O skandynawskim drewnie litym C24 — Wysoka jakość cech konstrukcyjnych Skandynawskie drewno lite C24 pozyskiwane jest z wolno rosnących lasów świerkowych i sosnowych w północnych regionach Skandynawii, które znane są z wysokiej jakości cech konstrukcyjnych. Długie zimy tworzą gęste słoje, które sprawiają, że nasze drewno konstrukcyjne jest twardsze i bardziej trwałe i jeszcze bardziej odporne, niż zwykła tarcica z tartaków. Oznacza to najlepszą jakość dla naszych klientów. Skandynawskie drewno lite C24 jest doskonałym materiałem budowlanym do zastosowań konstrukcyjnych. Jest naturalne, trwałe i ma bardzo estetyczny wygląd. DO CZEGO SIĘ NADAJE — Drewno lite C24 będzie idealnym […]
 • dystrybutor drewna konstrukcyjnego
  Czym charakteryzują się płyty CLT? Płyty CLT posiadają wielowarstwową konstrukcję, w całości wykonaną z drewna litego. CLT jest monolitem – to znaczy, że jest to w rzeczywistości jeden kawałek drewna, z małą zawartością (zaledwie 0,6%) ekologicznego kleju przyjaznemu środowisku. Gotowy element jest w stanie wytrzymywać duże obciążenia w wielu kierunkach, jest ognioodporny, posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne i akustyczne. Reguluje wilgotność powietrza wewnątrz budynku, tworząc komfortowy i zrównoważony klimat – zarówno latem, jak i zimą. CLT sprawia że, projektowanie i budowa stają się łatwiejsze łatwiejsze. Gwarantują to określone właściwości strukturalne, fizyczne i mechaniczne. Wielu projektantów uważa to za jedną z największych […]
 • dystrybutor drewna konstrukcyjnego
  Drewno KVH Drewno KVH to rodzaj drewna budowlanego, które wykorzystuje się głównie jako materiał konstrukcyjny. Do jego produkcji używa się zazwyczaj drewna iglastego. Drewno KVH C24 występuje w dwóch rodzajach powierzchni: KVH-Si stosuje się w konstrukcjach wizualnych – na antresole, tarasy itp. Drugi rodzaj to KVH-NSi, który stosuje się dla struktur niewidocznych. Jest to typowa powierzchnia konstrukcyjna. Stabilność wymiarowa jest zagwarantowana dzięki technicznemu procesowi suszenia, w którym średnia wilgotność została ustalona na 15% ± 3%. KVH jest 4-stronnie strugane i posiada krawędzie fazowane. DO CZEGO SIĘ NADAJE — Drewno KVH będzie odpowiednie, jeśli potrzebujesz go do konstrukcji ścian w budownictwie szkieletowym, konstrukcji stropów, elementów konstrukcji […]