Drewno konstrukcyjne Warszawa

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

Drewno konstrukcyjne najwyższej jakości

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

OFERUJEMY CI NAJLEPSZEJ JAKOŚCI DREWNO KONSTRUKCYJNE —

Drewno budowlane Warszawa


W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości drewno konstrukcyjne. Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówień, od 7 do 14 dni! Dostarczamy wyłącznie materiały posiadające certyfikat CE. Sprzedaż odbywa się na uczciwych zasadach, co dotyczy także oferowanych cen. Możesz skorzystać z darmowej wyceny naszych produktów, jak i świadczonych usług. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta oczekiwaniom klientów poszukujących wysokiej jakości materiałów budowlanych. Wiemy, jak przygotować ofertę i ją zrealizować, aby możliwe było rozpoczęcie budowy wielu wspaniałych konstrukcji o wieloletniej trwałości.

Jeżeli szukasz wysokiej jakości drewna konstrukcyjnego to jesteś w odpowiednim miejscu. Zapewniamy dostęp do materiałów, które zagwarantują wykonanie solidnej budowy, odznaczającej się ponadprzeciętną trwałością na wszelkiego typu uszkodzenia. Mamy świadomość, że każdy inwestycję traktuje priorytetowo i chce cieszyć się z obiektu przez wiele długich lat. Decydując się na współpracę z nami, masz pewność otrzymania porządnego drewna konstrukcyjnego, co do którego jakości nikt nie będzie miał żadnych wątpliwość. Materiał jest suszony komorowo, czterostronnie strugany. Żadne czynniki zewnętrzne nie wpływają na jego kondycję.

POWIERZ ZADANIE PROFESJONALISTOM —

Drewno budowlane Warszawa


Nie ma nic gorszego jak zakup drewna budowlanego z niesprawdzonego źródła. Rodzi to wiele problemów, które tak naprawdę dostrzeżesz dopiero w momencie wprowadzenia się do budynku. Wtedy już jest za późno na jakiekolwiek zmiany. Trzeba myśleć wcześniej i korzystać od początku z usług profesjonalistów, a do takich się zaliczamy. Oferujemy najlepszej jakości drewno budowlane, z którego może powstać wyjątkowy dom dla Twojej rodziny, jak i elementy małej architektury ogrodowej. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć ściany budynku, dach, jak i pozostałe elementy konstrukcji.

Jesteśmy Best Timber Polska, czyli najlepszy producent drewna konstrukcyjnego działający obecnie na rynku. Oferujemy materiały w uczciwych cenach, dokładamy starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapoznając się z naszą ofertą dojdziesz do wniosku, że mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować ekonomiczny i ekologiczny dom wykazujący się trwałością przez długie lata. Mamy kilka rodzajów materiałów drewnianych, które świetnie nadają się do celów budowlanych m.in. drewno KVH, drewno lite C24, drewno BSH, drewno DUOLAM, płyty CLT czy tarcicę suszoną. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz materiał dostosowany do swoich potrzeb.

Jesteśmy Best Timber Polska i oferujemy Ci najlepszej jakości drewno konstrukcyjne w uczciwej cenie – dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

CO CI OFERUJEMY —

Poznaj naszą ofertę i wybierz ten rodzaj drewna, który potrzebujesz:

01 —

Drewno KVH


Idealnie nadaje się do konstrukcji ścian w budownictwie szkieletowym, konstrukcji stropów, elementów konstrukcji więźby dachowej, tarasów, altanek, garaży i wielu innych.


Dowiedz się więcej


02 —

Drewno lite c24


Jest doskonałe dla wiązarów dachowych, domów modułowych, domów szkieletowych, domków letniskowych i wielu innych.


Dowiedz się więcej
03 —

Drewno BSH


To drewno, które ma największe zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, rolnictwie, budynkach warsztatowych, handlowo-usługowych i w obiektach sportowych.


Dowiedz się więcej


04 —
Drewno DUOLAM

To wyjątkowo wytrzymałe drewno, które jest stosowane w klasycznych konstrukcjach domów szkieletowych, konstrukcjach ogrodowych i wielu innych – dzięki niemu konstrukcje są zdrowe, ekologiczne i trwałe.


Dowiedz się więcej
05 —

Płyty CLT


To płyty wyprodukowane w 100% z masywnego drewna litego – dzięki temu mają zastosowanie do wznoszenia ścian, stropów i dachów w krótkim czasie.


Dowiedz się więcej


06 —

Tarcica suszona


Skandynawskie drewno, które jest idealne dla producentów mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, produkcji elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, ekranów drogowych itp.


Dowiedz się więcej
CO OFERUJEMY DODATKOWO —

Dodatkowo, oferujemy profesjonalną obróbkę drewna, która zostanie wykonana przez inżynierów i wykształconych cieśli.

Jeśli jesteś zainteresowany lub nie wiesz, która usługa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami – doradzimy!

DLACZEGO WARTO Z BEST TIMBER —

Oto, dlaczego warto wybrać drewno konstrukcyjne z Best Timber Polska:


Nasze drewno posiada znak CE

Dzięki temu otrzymujesz od nas 100 % gwarancji, że możesz je bezpiecznie i bezproblemowo zastosować przy realizacji Twojego projektu. Dodatkowo, jeśli zaistnieje sytuacja, w której dostarczone przez nas drewno nie spełni norm budowlanych – wymieniamy je na inne lub zwracamy pieniądze. Dlatego nie musisz się o nic martwić – mamy kontrolę nad wszystkim.


Profesjonalna obróbka drewna

Otrzymasz drewno suszone komorowo o wilgotności 15%, co zapewni ci brak nierówności w drewnie – oszczędzi Ci to dodatkowej pracy. Samo drewno będzie czterostronnie strugane, dokładnie docięte i obrobione przez profesjonalistów, dlatego masz pewność, że nie spowoduje ono żadnych szkód przy budowie, nie będzie się skręcać, wypaczać czy przebarwiać.


Drewno docięte na wymiar

Możesz zamówić drewno w standardowych długościach lub docięte na wymiar z dokładnością co do milimetra – tak, jak tylko sobie zażyczysz. Dzięki temu otrzymujesz to, czego dokładnie potrzebujesz i nie tracisz materiału docinając gotowe drewno na własną rękę. Dzięki temu również oszczędzisz czas, pieniądze i ułatwisz sobie pracę.


Drewno, które nie potrzebuje impregnacji

Drewno jest przygotowywane w tak dokładny sposób, że nie musisz dodatkowo impregnować go chemicznie. Suszenie komorowe, któremu poddawane jest nasze drewno, jest wystarczające - zabija w nim wszystkie insekty i grzyby. To korzyść zarówno dla Twojego zdrowia, jak i dla portfela.

To tylko kilka najważniejszych cech, które wyróżniają nasze drewno. Aby dowiedzieć się więcej na jego temat, kliknij w przycisk poniżej:

Dowiedz się więcej o drewnie
KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY —

BEST TIMBER POLSKA

Jesteśmy polską firmą, która dostarcza drewno konstrukcyjne w całej Europie. To, o co dbamy najbardziej to niezawodna jakość naszego drewna i zadowolenie każdego klienta.

Wiemy, że na rynku panuje bałagan, jeśli chodzi o drewno konstrukcyjne – bardzo łatwo jest otrzymać drewno złej jakości, które nie spełni swojego zadania lub co gorsza, narobi problemów.

Nasza firma kieruje się misją – robimy, co w naszej mocy, aby zmieniać ten rynek i dawać to, co najlepsze w uczciwej cenie.
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Dowiedz się o nas więcej
DAJEMY CI GWARANCJĘ JAKOŚCI —

Drewno lite C24 Warszawa

Wysokiej jakości cechy konstrukcyjne, jakie posiada drewno lite C24 sprawiają, że na ten materiał w szczególności musisz zwrócić uwagę. Powstaje z wolno rosnących drzew świerkowych i sosnowych występujących w północnych regionach Skandynawii. Cechy konstrukcyjne jakie posiada są wręcz na wagę złota, a współcześni budowniczy doceniają je, uważając za znacznie lepsze pod względem parametrów technicznych niż cegły czy pustaki. Długie zimy i niskie temperatury znakomicie konserwują drewno. Sprawiają, że staje się twarde i znacznie bardziej trwałe, w tym odporne na grzyby, pleśń oraz wilgoć. Do tego dochodzi suszenie komorowe i czterostronne struganie.

Obróbka mechaniczna, jakiej poddajemy drewno lite C24 gwarantuje, że otrzymasz materiał solidny, trwały i niezawodny. Staramy się wykonać działania w taki sposób, aby klient otrzymał materiał wysokiej jakości, ale w jak najkrótszym czasie. Lata obecności na rynku umożliwiły nam wypracowanie techniki działania pozwalającej na taką właśnie realizację. Drewno lite C24 jest zdecydowanie jednym z najlepszych materiałów budowlanych, świetnie sprawdzi się do zastosowania konstrukcyjnego. Jest naturalne, trwałe, a przy tym wygląda znakomicie. Każdy będzie zadowolony z jego zakupu. W końcu, czego chcieć więcej?


Tarcica suszona Warszawa

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości tarcicę świerkową oraz sosnową powstającą z drewna pozyskiwanego z lasów północnej Skandynawii, gdzie panują surowe warunki atmosferyczne wpływające pozytywnie na konserwację drewna i podwyższające jego trwałość na uszkodzenia. W regionie koła podbiegunowego drzewa rosną powoli, a przez to stają się gęste i twarde, co wpływa na ich wyjątkowe usłojenie. Tarcica, którą oferujemy posiada certyfikaty FSC i PEFC, uznawane za najlepsze w przemyśle drzewnym. Potwierdzają przestrzeganie zasad produkcji i handlu drewna zgodnie z przepisami Unii Europejskiej.

Tarcica suszona jest materiałem świetnie nadającym się do produkcji mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, elewacji zewnętrznych i wewnętrznych czy ekranów drogowych. W związku z tym, że nadaje się do tak wielu celów, jest chętnie kupowana przez naszych klientów. Doceniają ją za trwałość, niezawodność i możliwość powszechnego wykorzystania. Wystarczy się z nami skontaktować, aby złożyć zamówienie na tarcicę suszoną. Dostępna jest ona w wielu rozmiarach. Gwarantujemy dostęp do materiałów bardzo wysokiej jakości, pozwalających na tworzenie równie dobrych produktów. Z naszą pomocą stworzysz meble i wiele innych przedmiotów na lata.

BAZA WIEDZY —

Chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat drewna konstrukcyjnego oraz budowli, które się na nim opierają?

Zapraszamy do naszej bazy wiedzy – czeka tam na Ciebie mnóstwo interesujących artykułów i przykładów z życia wziętych.

13 czerwca 2023

Klasy drewna klejonego BSH

Drewno klejone BSH to rodzaj drewna konstrukcyjnego, które jest stosowane w budownictwie. Powstaje ono poprzez sklejenie warstw drewna w celu stworzenia mocnego i trwałego produktu. Klasy drewna klejonego BSH są dostępne w dwóch rodzajach: NSi i Si. Gatunek NSi jest bardziej ekonomiczną opcją, natomiast gatunek Si jest droższy, ale znacznie lepiej się prezentuje. Oba rodzaje są odpowiednie dla różnych projektów budowlanych.
13 maja 2023
drewno konstrukcyjne

Więźba Dachowa – jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

Drewno konstrukcyjne na więźbę dachową — jaki rodzaj najlepiej się sprawdzi? Czy warto kupować drewno z certyfikatem? Czy to ważne, aby wybrać drewno suszone komorowo? Jeśli robiłeś już jakieś rozeznanie, wiesz, że zarówno tych informacji, jak i samych rodzajów drewna jest sporo. Dzisiaj opiszemy wszystkie rodzaje drewna, które znaniem naszym — specjalistów od drewna, idealnie nadają się na konstrukcję więźby dachowej.
21 lutego 2023
budowa domu szkieletowego

Dlaczego drewno klejone KVH świetnie nadaje się do budowy domu szkieletowego?

Możliwości zastosowania drewna klejonego KVH są naprawdę szerokie. Jest to nowoczesny materiał budowlany, który bardzo szybko zyskał dużą popularność. Okazuje się odpowiedni do tworzenia różnych konstrukcji, przede wszystkim sprawdza się do budowy domów szkieletowych. W poniższym tekście przedstawiamy najważniejsze zalety drewna klejonego KVH. Sprawdź, dlaczego warto je wykorzystywać w budownictwie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI —

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów.