Best Timber Polska

JAK POWSTAŁA NASZA FIRMA I DLACZEGO? —

Dostarczamy drewno i konstrukcje drewniane wszelkiego rodzaju na terenie całej Europy już w 7 dni


Już kilka lat temu zauważyliśmy, że na polskim rynku panuje ogromny bałagan, jeśli chodzi o drewno konstrukcyjne. Wiele firm nie dba o to, aby jakość drewna, które sprzedają, była poświadczona certyfikatami.

Jakie ma to znaczenie dla klienta?

Dokładnie takie, że oferowane przez te firmy drewno, jest wątpliwej jakości. Jak zatem takie drewno ma utrzymać dom? Posłużyć do budowy, która ma przetrwać długie lata?

Wchodząc na rynek postawiliśmy sobie cel – oferować naszym klientom towar, który ich nie zawiedzie i o który mogą być spokojni. Od 2011 roku działamy właśnie w ten sposób.

Jak to się stało?

Aż przez 7 lat szukaliśmy najlepszych surowców, w różnych częściach Europy. Wnikliwie przebadaliśmy każde źródło dostaw - zależało nam, aby nasz klient dostał towar możliwie najwyższej jakości. I udało nam się to. Dziś mamy setki zadowolonych, stałych klientów - firmy budowlane, producentów mebli, drzwi, domów, osoby prywatne oraz wiele innych.

Każda osoba w naszym zespole nadzoruje realizację każdego zamówienia od A do Z i jest w ciągłym kontakcie z klientem – tak, aby on wiedział na jakim etapie jest jego zamówienie, ile dni musi na nie poczekać, co dokładnie się z nim dzieje. To dlatego, że szanujemy naszych klientów, ich czas i my sami chcielibyśmy być w ten sposób traktowani na ich miejscu.

DLACZEGO WARTO —

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wybierając Best Timber Polska zyskujesz gwarancję, że:

BAZA WIEDZY —

Chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat drewna konstrukcyjnego oraz budowli, które się na nim opierają?

Zapraszamy do naszej bazy wiedzy – czeka tam na Ciebie mnóstwo interesujących artykułów i przykładów z życia wziętych.

13 czerwca 2023

Klasy drewna klejonego BSH

Drewno klejone BSH to rodzaj drewna konstrukcyjnego, które jest stosowane w budownictwie. Powstaje ono poprzez sklejenie warstw drewna w celu stworzenia mocnego i trwałego produktu. Klasy drewna klejonego BSH są dostępne w dwóch rodzajach: NSi i Si. Gatunek NSi jest bardziej ekonomiczną opcją, natomiast gatunek Si jest droższy, ale znacznie lepiej się prezentuje. Oba rodzaje są odpowiednie dla różnych projektów budowlanych.
13 maja 2023
drewno konstrukcyjne

Więźba Dachowa – jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

Drewno konstrukcyjne na więźbę dachową — jaki rodzaj najlepiej się sprawdzi? Czy warto kupować drewno z certyfikatem? Czy to ważne, aby wybrać drewno suszone komorowo? Jeśli robiłeś już jakieś rozeznanie, wiesz, że zarówno tych informacji, jak i samych rodzajów drewna jest sporo. Dzisiaj opiszemy wszystkie rodzaje drewna, które znaniem naszym — specjalistów od drewna, idealnie nadają się na konstrukcję więźby dachowej.
21 lutego 2023
budowa domu szkieletowego

Dlaczego drewno klejone KVH świetnie nadaje się do budowy domu szkieletowego?

Możliwości zastosowania drewna klejonego KVH są naprawdę szerokie. Jest to nowoczesny materiał budowlany, który bardzo szybko zyskał dużą popularność. Okazuje się odpowiedni do tworzenia różnych konstrukcji, przede wszystkim sprawdza się do budowy domów szkieletowych. W poniższym tekście przedstawiamy najważniejsze zalety drewna klejonego KVH. Sprawdź, dlaczego warto je wykorzystywać w budownictwie.
OFERUJEMY DREWNO Z GWARANCJĄ —

Oto nasze dotychczasowe realizacje

Przejrzyj naszą galerię i zobacz, jak prezentuje się dostarczane przez nas drewno.

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów.