Best Timber Polska

JAK POWSTAŁA NASZA FIRMA I DLACZEGO? —

Dostarczamy drewno i konstrukcje drewniane wszelkiego rodzaju na terenie całej Europy już w 7 dni


Już kilka lat temu zauważyliśmy, że na polskim rynku panuje ogromny bałagan, jeśli chodzi o drewno konstrukcyjne. Wiele firm nie dba o to, aby jakość drewna, które sprzedają, była poświadczona certyfikatami.

Jakie ma to znaczenie dla klienta?

Dokładnie takie, że oferowane przez te firmy drewno, jest wątpliwej jakości. Jak zatem takie drewno ma utrzymać dom? Posłużyć do budowy, która ma przetrwać długie lata?

Wchodząc na rynek postawiliśmy sobie cel – oferować naszym klientom towar, który ich nie zawiedzie i o który mogą być spokojni. Od 2011 roku działamy właśnie w ten sposób.

Jak to się stało?

Aż przez 7 lat szukaliśmy najlepszych surowców, w różnych częściach Europy. Wnikliwie przebadaliśmy każde źródło dostaw - zależało nam, aby nasz klient dostał towar możliwie najwyższej jakości. I udało nam się to. Dziś mamy setki zadowolonych, stałych klientów - firmy budowlane, producentów mebli, drzwi, domów, osoby prywatne oraz wiele innych.

Każda osoba w naszym zespole nadzoruje realizację każdego zamówienia od A do Z i jest w ciągłym kontakcie z klientem – tak, aby on wiedział na jakim etapie jest jego zamówienie, ile dni musi na nie poczekać, co dokładnie się z nim dzieje. To dlatego, że szanujemy naszych klientów, ich czas i my sami chcielibyśmy być w ten sposób traktowani na ich miejscu.

DLACZEGO WARTO —

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wybierając Best Timber Polska zyskujesz gwarancję, że:

NASZ ZESPÓŁ —

Oto osoby, które będą dbały o Ciebie, drogi kliencie oraz o to, aby realizacja Twojego zamówienia przebiegła sprawnie i bez komplikacji.

Jarosław Kamiński

Prezes zarządu


Adrian Kamiński

v-ce Prezes zarządu


Sandra Kamińska

Dyrektor ds. Sprzedaży


Klaudia Dulka

Specjalista ds. SprzedażyMaria Kuropatwa

Specjalista ds. Sprzedaży


Paweł Iskrzak

Specjalista ds. Sprzedaży


Milena Macuga

Specjalista ds. Sprzedaży


Alicja Wilczek

Młodsza księgowaSebastian Niczyporuk

Specjalista ds. Sprzedaży


Ernest Sienkiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży


BAZA WIEDZY —

Chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat drewna konstrukcyjnego oraz budowli, które się na nim opierają?

Zapraszamy do naszej bazy wiedzy – czeka tam na Ciebie mnóstwo interesujących artykułów i przykładów z życia wziętych.

4 sierpnia 2020
Tarcica a drewno suszone komorowo

Tarcica a drewno suszone komorowo [porównanie]

Jeśli tak, z pewnością już masz za sobą mniejsze lub większe rozeznanie. Z pewnością już na tym etapie zauważyłeś, że na rynku jest ogromny wybór drewna konstrukcyjnego. A jeszcze większa, niż wachlarz możliwości i rodzajów, jest rozpiętość cenowa. Skąd te różnice? Dlaczego mokra tarcica kosztuje kilkaset złotych za metr bieżący, a drewno konstrukcyjne potrafi kosztować nawet ponad dwa razy więcej? Czy drewno z certyfikatem faktycznie jest lepsze, czy może to tylko chwyt marketingowy?
21 maja 2020
Drewno KVH

Drewno KVH — najlepsze drewno konstrukcyjne [5 zalet]

Jakie drewno konstrukcyjne sprawdzi się najlepiej na domy szkieletowe, drewniane stropy, wiązary dachowe? Który rodzaj okaże się najmądrzejszym wyborem, przy dużej inwestycji, jaką jest niewątpliwie budowa domu, czy inwestycji osiedla domków szkieletowych?
13 maja 2020
drewno konstrukcyjne

Więźba Dachowa – jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

Drewno konstrukcyjne na więźbę dachową — jaki rodzaj najlepiej się sprawdzi? Czy warto kupować drewno z certyfikatem? Czy to ważne, aby wybrać drewno suszone komorowo? Jeśli robiłeś już jakieś rozeznanie, wiesz, że zarówno tych informacji, jak i samych rodzajów drewna jest sporo. Dzisiaj opiszemy wszystkie rodzaje drewna, które znaniem naszym — specjalistów od drewna, idealnie nadają się na konstrukcję więźby dachowej.
OFERUJEMY DREWNO Z GWARANCJĄ —

Oto nasze dotychczasowe realizacje

Przejrzyj naszą galerię i zobacz, jak prezentuje się dostarczane przez nas drewno.

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów.


    pl