Drewno konstrukcyjne Wrocław

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

Drewno konstrukcyjne najwyższej jakości

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

OFERUJEMY CI NAJLEPSZEJ JAKOŚCI DREWNO KONSTRUKCYJNE —

Drewno konstrukcyjne Wrocław


Poznaj naszą ofertę i wybierz rodzaj drewna konstrukcyjnego dopasowane do Twoich potrzeb. Dysponujemy drewnem KVH, płytami CLT, skandynawskim drewnem litym C24, tarcicą suszoną, drewnem klejonym warstwowo BSH oraz drewnem DUOLAM. Dostępne w naszej ofercie drewno konstrukcyjne powstaje z drzewa sosnowego oraz świerkowego pozyskiwanego z północnej Skandynawii, gdzie panują długie i mroźne zimy. Hartują one drewno powodując, że staje się gęste i twarde. To pozwala na uzyskanie niesamowitej jakości materiałów konstrukcyjnego, oczywiście po wcześniejszym poddaniu ich profesjonalnej obróbce mechanicznej.

W obrębie drewna konstrukcyjnego wykonujemy przede wszystkim suszenie komorowe, fazowanie oraz czterostronne struganie. Możesz zdecydować się na materiał, który w każdym aspekcie sprosta Twoim oczekiwaniom i umożliwi stworzenie budynku trwałego przez lata. Materiał nie będzie niszczał, nie będzie podatny na działanie wilgoci, grzybów czy pleśni. Ponadto jego wygląd będzie nienaganny, bez żadnych zaawansowanych prac konserwacyjnych. Jesteśmy przekonani, że z zakupu materiału drewnianego z naszej oferty każdy klient będzie niesamowicie zadowolony. Drewno spełni oczekiwania, ze względu na jego profesjonalną obróbkę, jaką wykonujemy.

POWIERZ ZADANIE PROFESJONALISTOM —

Drewno budowlane Wrocław


Drewno budowlane, które znajdziesz w naszej ofercie umożliwia konstruowanie ścian w budownictwie szkieletowym, stropów, a także więźby dachowej. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane materiały sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy pochwalić się pełną specjalizacją w zakresie przygotowywania drewna budowlanego. Jego wilgotność wynosi +/- 15%, jest czterostronnie strugane i ma fazowane krawędzie. To wszystko wpływa na trwałość, bezpieczeństwo i atrakcyjny wygląd materiału drewnianego, który może posłużyć do wszelkiego typu prac konstrukcyjnych. Jesteśmy przekonani, że lepiej nie trafisz.

Drewno budowlane możesz wykorzystać nie tylko do budowy domu, ale także tarasów, altanek, pergoli czy antresoli. Pozwala na realizację wielu prostych, jak i zaawansowanych konstrukcji ze względu na proste zastosowanie. Największą zaletą drewna konstrukcyjnego jest jego wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i czynniki zewnętrzne. Jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez zmienne warunki atmosferyczne. Spokojnie możesz zdecydować się na jego wykorzystanie w budownictwie mieszkalnym, ponieważ decydujesz się na materiał odznaczający się najwyższą jakością. W ofercie Best Timber Polska znajdziesz wyłącznie najlepsze drewno dostępne na rynku.

Jesteśmy Best Timber Polska i oferujemy Ci najlepszej jakości drewno konstrukcyjne w uczciwej cenie – dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

CO CI OFERUJEMY —

Poznaj naszą ofertę i wybierz ten rodzaj drewna, który potrzebujesz:

01 —

Drewno KVH


Idealnie nadaje się do konstrukcji ścian w budownictwie szkieletowym, konstrukcji stropów, elementów konstrukcji więźby dachowej, tarasów, altanek, garaży i wielu innych.


Dowiedz się więcej


02 —

Drewno lite c24


Jest doskonałe dla wiązarów dachowych, domów modułowych, domów szkieletowych, domków letniskowych i wielu innych.


Dowiedz się więcej
03 —

Drewno BSH


To drewno, które ma największe zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, rolnictwie, budynkach warsztatowych, handlowo-usługowych i w obiektach sportowych.


Dowiedz się więcej


04 —

Drewno DUOLAM


To wyjątkowo wytrzymałe drewno, które jest stosowane w klasycznych konstrukcjach domów szkieletowych, konstrukcjach ogrodowych i wielu innych – dzięki niemu konstrukcje są zdrowe, ekologiczne i trwałe.


Dowiedz się więcej
05 —

Płyty CLT


To płyty wyprodukowane w 100% z masywnego drewna litego – dzięki temu mają zastosowanie do wznoszenia ścian, stropów i dachów w krótkim czasie.


Dowiedz się więcej


06 —

Tarcica suszona


Skandynawskie drewno, które jest idealne dla producentów mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, produkcji elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, ekranów drogowych itp.


Dowiedz się więcej
CO OFERUJEMY DODATKOWO —

Dodatkowo, oferujemy profesjonalną obróbkę drewna, która zostanie wykonana przez inżynierów i wykształconych cieśli.

Jeśli jesteś zainteresowany lub nie wiesz, która usługa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami – doradzimy!

DLACZEGO WARTO Z BEST TIMBER —

Oto, dlaczego warto wybrać drewno konstrukcyjne z Best Timber Polska:


Nasze drewno posiada znak CE

Dzięki temu otrzymujesz od nas 100 % gwarancji, że możesz je bezpiecznie i bezproblemowo zastosować przy realizacji Twojego projektu. Dodatkowo, jeśli zaistnieje sytuacja, w której dostarczone przez nas drewno nie spełni norm budowlanych – wymieniamy je na inne lub zwracamy pieniądze. Dlatego nie musisz się o nic martwić – mamy kontrolę nad wszystkim.


Profesjonalna obróbka drewna

Otrzymasz drewno suszone komorowo o wilgotności 15%, co zapewni ci brak nierówności w drewnie – oszczędzi Ci to dodatkowej pracy. Samo drewno będzie czterostronnie strugane, dokładnie docięte i obrobione przez profesjonalistów, dlatego masz pewność, że nie spowoduje ono żadnych szkód przy budowie, nie będzie się skręcać, wypaczać czy przebarwiać.


Drewno docięte na wymiar

Możesz zamówić drewno w standardowych długościach lub docięte na wymiar z dokładnością co do milimetra – tak, jak tylko sobie zażyczysz. Dzięki temu otrzymujesz to, czego dokładnie potrzebujesz i nie tracisz materiału docinając gotowe drewno na własną rękę. Dzięki temu również oszczędzisz czas, pieniądze i ułatwisz sobie pracę.


Drewno, które nie potrzebuje impregnacji

Drewno jest przygotowywane w tak dokładny sposób, że nie musisz dodatkowo impregnować go chemicznie. Suszenie komorowe, któremu poddawane jest nasze drewno, jest wystarczające - zabija w nim wszystkie insekty i grzyby. To korzyść zarówno dla Twojego zdrowia, jak i dla portfela.

To tylko kilka najważniejszych cech, które wyróżniają nasze drewno. Aby dowiedzieć się więcej na jego temat, kliknij w przycisk poniżej:

Dowiedz się więcej o drewnie
KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY —

BEST TIMBER POLSKA

Jesteśmy polską firmą, która dostarcza drewno konstrukcyjne w całej Europie. To, o co dbamy najbardziej to niezawodna jakość naszego drewna i zadowolenie każdego klienta.

Wiemy, że na rynku panuje bałagan, jeśli chodzi o drewno konstrukcyjne – bardzo łatwo jest otrzymać drewno złej jakości, które nie spełni swojego zadania lub co gorsza, narobi problemów.

Nasza firma kieruje się misją – robimy, co w naszej mocy, aby zmieniać ten rynek i dawać to, co najlepsze w uczciwej cenie.
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Dowiedz się o nas więcej
DAJEMY CI GWARANCJĘ JAKOŚCI —

Drewno lite C24 Wrocław

Dlaczego to właśnie na ten rodzaj drewna konstrukcyjnego warto postawić? Gwarantowana jest wysoka jakość materiału, w każdym aspekcie dopasowanego do Twoich potrzeb. Drzewa świerkowe i sosnowe, z których pozyskiwane jest drewno lite C24 pochodzą z północnych regionów Skandynawii. Wpływa to bardzo pozytywnie na walory konstrukcyjne materiału. Do naszej oferty staramy się wprowadzać wyłącznie najlepszej jakości drewno, a lite C24 takie właśnie jest. Pozwala na tworzenie trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne konstrukcji. Wykazuje się bardzo dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, ponieważ jest znakomicie zahartowane.

Drewno litego C24 jest idealnym materiałem do budowy wielu konstrukcji m.in. domków letniskowych czy domów modułowych. Stawiając na ten materiał zyskujesz drewno o wilgotności na poziomie +/- 18% oraz posiadające przewodnictwo ciepła 0,13 W/(mK). Ogromną zaletą naszych materiałów jest gwarancja jakości, jaką otrzymujesz w momencie zakupu. Potwierdza to staranność w przygotowaniu materiału i dopełnienie wszystkich formalności związanych z unijnymi przepisami. Nie są to jedynie puste slogany, a fakty. Nasi klienci potwierdzają, że udało im się kupić materiał znakomicie przygotowany, wysuszony i zabezpieczony, a jednocześnie spełniający wszystkie wymagania pod względem parametrów technicznych.


Tarcica suszona Wrocław

Skąd bierze się gwarancja jakości, jaką udzielamy na wszystkie produkty z naszej oferty, w tym na tarcicę suszoną? Przede wszystkim z wypracowanych przez wiele lat działalności technik obróbki drewna oraz możliwości uzyskiwania unijnych certyfikatów, które potwierdzają najwyższą jakość. W przypadku tarcicy suszonej jest to FSC i PEFC. Jesteśmy przekonani, że otrzymasz dokładnie taki materiał, który pozwoli na bezproblemowe wykorzystanie do produkcji mebli, stolarki okiennej i drzwiowej oraz wielu innych konstrukcji. Nasze drewno spełnia aktualne normy budowlane, dlatego z pewnością kupisz u nas dokładnie to, czego potrzebujesz.

Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości, solidnie przygotowaną tarcicę suszoną. Proces obróbki wykonujemy z bardzo dużą starannością. Pełny profesjonalizm jaki cechuje nasze działania sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Przejrzyj całą naszą ofertę, zwróć uwagę na jakość produktów i ich różnorodność, a na pewno dojdziesz do wniosku, że w żadnym innym miejscu nie znajdziesz drewna konstrukcyjnego, w tym tarcicy suszonej, o tak znakomitej jakości i pełnym dopasowaniu do Twoich potrzeb. Wybierz drewno, które oferuje Best Timber Polska, a nie pożałujesz!

BAZA WIEDZY —

Chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat drewna konstrukcyjnego oraz budowli, które się na nim opierają?

Zapraszamy do naszej bazy wiedzy – czeka tam na Ciebie mnóstwo interesujących artykułów i przykładów z życia wziętych.

13 czerwca 2023

Klasy drewna klejonego BSH

Drewno klejone BSH to rodzaj drewna konstrukcyjnego, które jest stosowane w budownictwie. Powstaje ono poprzez sklejenie warstw drewna w celu stworzenia mocnego i trwałego produktu. Klasy drewna klejonego BSH są dostępne w dwóch rodzajach: NSi i Si. Gatunek NSi jest bardziej ekonomiczną opcją, natomiast gatunek Si jest droższy, ale znacznie lepiej się prezentuje. Oba rodzaje są odpowiednie dla różnych projektów budowlanych.
13 maja 2023
drewno konstrukcyjne

Więźba Dachowa – jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

Drewno konstrukcyjne na więźbę dachową — jaki rodzaj najlepiej się sprawdzi? Czy warto kupować drewno z certyfikatem? Czy to ważne, aby wybrać drewno suszone komorowo? Jeśli robiłeś już jakieś rozeznanie, wiesz, że zarówno tych informacji, jak i samych rodzajów drewna jest sporo. Dzisiaj opiszemy wszystkie rodzaje drewna, które znaniem naszym — specjalistów od drewna, idealnie nadają się na konstrukcję więźby dachowej.
21 lutego 2023
budowa domu szkieletowego

Dlaczego drewno klejone KVH świetnie nadaje się do budowy domu szkieletowego?

Możliwości zastosowania drewna klejonego KVH są naprawdę szerokie. Jest to nowoczesny materiał budowlany, który bardzo szybko zyskał dużą popularność. Okazuje się odpowiedni do tworzenia różnych konstrukcji, przede wszystkim sprawdza się do budowy domów szkieletowych. W poniższym tekście przedstawiamy najważniejsze zalety drewna klejonego KVH. Sprawdź, dlaczego warto je wykorzystywać w budownictwie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI —

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów.