Drewno konstrukcyjne Łódź

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

Drewno konstrukcyjne najwyższej jakości

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

OFERUJEMY CI NAJLEPSZEJ JAKOŚCI DREWNO KONSTRUKCYJNE —

Drewno konstrukcyjne Łódź


Drewno konstrukcyjne najwyższej jakości, które znajdziesz w ofercie Best Timber Polska spełni Twoje oczekiwania. Realizacja zamówienia trwa od 7 do 14 dni. Gwarantujemy dostęp do materiału certyfikowanego, spełniającego wszystkie standardy jakości, z oznaczeniami CE. Wszystkie produkty z oferty sprzedajemy w uczciwych, rozsądnych cenach. Możesz nam zaufać. Dostarczymy materiały, z których stworzysz piękne domy modułowe, letniskowe, a także elementy konstrukcji m.in. więźby dachowe. Postaw na przygotowane propozycje, a śmiało Twoja inwestycja zostanie uznana za udaną, trwałą i niezawodną przez długie lata.

Oferujemy Ci najlepszej jakości drewno konstrukcyjne, które zapewni stworzenie solidnej, trwałej i wieloletniej inwestycji. Twój dom będzie spełnieniem wszystkich marzeń. Przede wszystkim będzie wytrzymały na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a konstrukcja będzie zwracała uwagę ze względu na estetyczne wykończenie. W końcu drewno konstrukcyjne pochodzące z północnych regionów Skandynawii ma to coś w sobie. Jest hartowane w najtrudniejszych warunkach, ma gęste słoje, piękną rzeźbę. Z takiego materiału nie może powstać nic innego, jak tylko trwałe, piękne i efektowne domy modułowe, szkieletowe oraz letniskowe.

POWIERZ ZADANIE PROFESJONALISTOM —

Drewno budowlane Łódź


Chcesz uniknąć sytuacji, w której kupisz złej jakości drewno budowlane? Skorzystaj z oferty Best Timber Polska, a otrzymasz wyłącznie produkty spełniające wszystkie oczekiwania. Uzyskasz zapewnienie stworzenia trwałej konstrukcji na długie lata. Inwestycja będzie wiązała się ze świetnym ulokowaniem funduszy. Budowa przebiegnie bez żadnego stresu. Odczujesz przyjemność na samą myśl, że ekipa budowlana tworzy konstrukcję z najlepszej jakości drewna budowlanego, spełniającego wszystkie standardy, posiadającego niezbędne certyfikaty i oznaczenia CE. Gwarantujemy doradztwo na każdym etapie korzystania z usług. Nam możesz zaufać.

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a skomponujemy zamówienie umożliwiające stworzenie domu od podstaw, wykonanie małej architektury ogrodowej czy poszczególnych elementów konstrukcji budynku. W naszej ofercie są dostępne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Nadrzędnym celem naszej działalności jest profesjonalna obsługa. Staramy się oferować najlepszej jakości drewno budowlane, dzięki któremu stworzysz przepiękny dom dla siebie i całej rodziny. Firma budowlana będzie usatysfakcjonowana, że otrzyma elementy konstrukcyjne idealnie docięte, proste w złożeniu. To znacząco skróci czas całej inwestycji. Dom o powierzchni 150 m2 ekipa ze świetnie przygotowanych części jest w stanie postawić w 3 dni!

Jesteśmy Best Timber Polska i oferujemy Ci najlepszej jakości drewno konstrukcyjne w uczciwej cenie – dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

CO CI OFERUJEMY —

Poznaj naszą ofertę i wybierz ten rodzaj drewna, który potrzebujesz:

01 —

Drewno KVH


Idealnie nadaje się do konstrukcji ścian w budownictwie szkieletowym, konstrukcji stropów, elementów konstrukcji więźby dachowej, tarasów, altanek, garaży i wielu innych.


Dowiedz się więcej


02 —

Drewno lite c24


Jest doskonałe dla wiązarów dachowych, domów modułowych, domów szkieletowych, domków letniskowych i wielu innych.


Dowiedz się więcej
03 —

Drewno BSH


To drewno, które ma największe zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, rolnictwie, budynkach warsztatowych, handlowo-usługowych i w obiektach sportowych.


Dowiedz się więcej


04 —

Drewno DUOLAM


To wyjątkowo wytrzymałe drewno, które jest stosowane w klasycznych konstrukcjach domów szkieletowych, konstrukcjach ogrodowych i wielu innych – dzięki niemu konstrukcje są zdrowe, ekologiczne i trwałe.


Dowiedz się więcej
05 —

Płyty CLT


To płyty wyprodukowane w 100% z masywnego drewna litego – dzięki temu mają zastosowanie do wznoszenia ścian, stropów i dachów w krótkim czasie.


Dowiedz się więcej


06 —

Tarcica suszona


Skandynawskie drewno, które jest idealne dla producentów mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, produkcji elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, ekranów drogowych itp.


Dowiedz się więcej
CO OFERUJEMY DODATKOWO —

Dodatkowo, oferujemy profesjonalną obróbkę drewna, która zostanie wykonana przez inżynierów i wykształconych cieśli.

Jeśli jesteś zainteresowany lub nie wiesz, która usługa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami – doradzimy!

DLACZEGO WARTO Z BEST TIMBER —

Oto, dlaczego warto wybrać drewno konstrukcyjne z Best Timber Polska:


Nasze drewno posiada znak CE

Dzięki temu otrzymujesz od nas 100 % gwarancji, że możesz je bezpiecznie i bezproblemowo zastosować przy realizacji Twojego projektu. Dodatkowo, jeśli zaistnieje sytuacja, w której dostarczone przez nas drewno nie spełni norm budowlanych – wymieniamy je na inne lub zwracamy pieniądze. Dlatego nie musisz się o nic martwić – mamy kontrolę nad wszystkim.


Profesjonalna obróbka drewna

Otrzymasz drewno suszone komorowo o wilgotności 15%, co zapewni ci brak nierówności w drewnie – oszczędzi Ci to dodatkowej pracy. Samo drewno będzie czterostronnie strugane, dokładnie docięte i obrobione przez profesjonalistów, dlatego masz pewność, że nie spowoduje ono żadnych szkód przy budowie, nie będzie się skręcać, wypaczać czy przebarwiać.


Drewno docięte na wymiar

Możesz zamówić drewno w standardowych długościach lub docięte na wymiar z dokładnością co do milimetra – tak, jak tylko sobie zażyczysz. Dzięki temu otrzymujesz to, czego dokładnie potrzebujesz i nie tracisz materiału docinając gotowe drewno na własną rękę. Dzięki temu również oszczędzisz czas, pieniądze i ułatwisz sobie pracę.


Drewno, które nie potrzebuje impregnacji

Drewno jest przygotowywane w tak dokładny sposób, że nie musisz dodatkowo impregnować go chemicznie. Suszenie komorowe, któremu poddawane jest nasze drewno, jest wystarczające - zabija w nim wszystkie insekty i grzyby. To korzyść zarówno dla Twojego zdrowia, jak i dla portfela.

To tylko kilka najważniejszych cech, które wyróżniają nasze drewno. Aby dowiedzieć się więcej na jego temat, kliknij w przycisk poniżej:

Dowiedz się więcej o drewnie
KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY —

BEST TIMBER POLSKA

Jesteśmy polską firmą, która dostarcza drewno konstrukcyjne w całej Europie. To, o co dbamy najbardziej to niezawodna jakość naszego drewna i zadowolenie każdego klienta.

Wiemy, że na rynku panuje bałagan, jeśli chodzi o drewno konstrukcyjne – bardzo łatwo jest otrzymać drewno złej jakości, które nie spełni swojego zadania lub co gorsza, narobi problemów.

Nasza firma kieruje się misją – robimy, co w naszej mocy, aby zmieniać ten rynek i dawać to, co najlepsze w uczciwej cenie.
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Dowiedz się o nas więcej
DAJEMY CI GWARANCJĘ JAKOŚCI —

Drewno lite C24 Łódź

Cechy konstrukcyjne, jakie posiada drewno lite C24 są godne uwagi. Materiał pozyskiwany jest z wolno rosnących drzew świerkowych oraz sosnowych z północnych regionów Skandynawii. Długie zimy w niezwykły sposób hartują drewno wytwarzając wyjątkowo gęste słoje. To sprawia, że masz dostęp do materiału o wyjątkowych właściwościach konstrukcyjnego. Budynek zyskuje trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Drewno lite C24 jest najlepszym wyborem dla klientów poszukujących materiałów o wyjątkowych cechach konstrukcyjnych. Bez dwóch zdań uda się to wszystko zrealizować z naszą pomocą.

Drewno lite C24 jest idealnym materiałem do budowy prefabrykowanej więźby dachowej, domów modułowych, domów szkieletowych, domków letniskowych. Nasze drewno nadaje się do wielu celów, a co najważniejsze odznacza się wysoką jakością. Wystarczy się z nami skontaktować, aby złożyć zamówienie na materiał w każdym aspekcie dopasowany do potrzeb, umożliwiający stworzenie wyjątkowych, trwałych i niezawodnych konstrukcji na długie lata. Szybki czas realizacji jest dodatkowym atutem naszych działań. Skorzystaj z możliwości, jakie daje Best Timber Polska, a na pewno nie pożałujesz. Wybierz rozwiązania na miarę swoich potrzeb.


Tarcica suszona Łódź

Oferujemy najwyższej jakości tarcicę suszoną, która powstaje z drewna świerkowe i sosnowego pochodzącego z północnych regionów Skandynawii, gdzie panują ostre zimy hartujące materiał. Naturalne lasy świerkowe i sosnowe są źródłem materiałów, które pragniemy Ci zaproponować. W regionach koła podbiegunowego wegetacja jest krótka i intensywna, a to powoduje, że pozyskiwany stamtąd materiał drewniany ma gęste słoje, dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki atmosferyczne. Pozyskujemy drzewo z Finlandii, Norwegii oraz Szwecji, a to gwarantuje nam oferowanie najwyższej jakości tarcicy suszonej.

Tarcica suszona dostępna w naszej ofercie posiada certyfikaty FSC i PEFC, uznane przez międzynarodowy przemysł drzewny za najlepsze i najbardziej wiarygodne. Certyfikaty potwierdzają przetwarzanie, produkcję i handel zgodne ze wszystkimi unijnymi normami i zasadami. Potwierdzają, że materiał pochodzi z legalnego źródła, jest właściwie przygotowywany przed trafieniem do sprzedaży. Jesteśmy przekonani, że z zakupu drewna konstrukcyjnego z naszej oferty każdy klient będzie zadowolony. Jakość i cena mówią same za siebie. Zaufało nam już wielu, bądź jedną z tych osób. Nie pożałujesz!

BAZA WIEDZY —

Chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat drewna konstrukcyjnego oraz budowli, które się na nim opierają?

Zapraszamy do naszej bazy wiedzy – czeka tam na Ciebie mnóstwo interesujących artykułów i przykładów z życia wziętych.

13 czerwca 2023

Klasy drewna klejonego BSH

Drewno klejone BSH to rodzaj drewna konstrukcyjnego, które jest stosowane w budownictwie. Powstaje ono poprzez sklejenie warstw drewna w celu stworzenia mocnego i trwałego produktu. Klasy drewna klejonego BSH są dostępne w dwóch rodzajach: NSi i Si. Gatunek NSi jest bardziej ekonomiczną opcją, natomiast gatunek Si jest droższy, ale znacznie lepiej się prezentuje. Oba rodzaje są odpowiednie dla różnych projektów budowlanych.
13 maja 2023
drewno konstrukcyjne

Więźba Dachowa – jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

Drewno konstrukcyjne na więźbę dachową — jaki rodzaj najlepiej się sprawdzi? Czy warto kupować drewno z certyfikatem? Czy to ważne, aby wybrać drewno suszone komorowo? Jeśli robiłeś już jakieś rozeznanie, wiesz, że zarówno tych informacji, jak i samych rodzajów drewna jest sporo. Dzisiaj opiszemy wszystkie rodzaje drewna, które znaniem naszym — specjalistów od drewna, idealnie nadają się na konstrukcję więźby dachowej.
21 lutego 2023
budowa domu szkieletowego

Dlaczego drewno klejone KVH świetnie nadaje się do budowy domu szkieletowego?

Możliwości zastosowania drewna klejonego KVH są naprawdę szerokie. Jest to nowoczesny materiał budowlany, który bardzo szybko zyskał dużą popularność. Okazuje się odpowiedni do tworzenia różnych konstrukcji, przede wszystkim sprawdza się do budowy domów szkieletowych. W poniższym tekście przedstawiamy najważniejsze zalety drewna klejonego KVH. Sprawdź, dlaczego warto je wykorzystywać w budownictwie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI —

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów.