Drewno konstrukcyjne Lublin

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

Drewno konstrukcyjne najwyższej jakości

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

OFERUJEMY CI NAJLEPSZEJ JAKOŚCI DREWNO KONSTRUKCYJNE —

Drewno konstrukcyjne Lublin


Parametry techniczne naszego drewna konstrukcyjnego zasługują na szczególną uwagę. Zgodnie z przyjętymi normami, możesz u nas otrzymać przede wszystkim drewno klasy C24. Te konkretne parametry techniczne wskazują, że wykorzystanie materiału do celów budowlanych jest jak najbardziej możliwe, i to z uzyskaniem pełnej satysfakcji. Drewno konstrukcyjne z oferty Best Timber Polska jest odporne na zginanie, rozciąganie wzdłużne i poprzeczne, ma wyjątkowo dobrą gęstość, a sprężystość umożliwia uzyskanie konstrukcji trwałej i bardzo dobrze pracującej, bez żadnych pęknięć. Na pewno masz do dyspozycji drewno, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Drewno konstrukcyjne do celów budowlanych przygotowujemy z bardzo dużą starannością. Poddajemy je wieloetapowemu procesowi, który obejmuje m.in. suszenie komorowe, czterostronne struganie czy fazowanie krawędzi. Każdy etap ma bardzo duży wpływ na parametry materiału konstrukcyjnego. Stosując się do przyjętych zasad, od 1998 roku możemy oferować naszym klientom najlepszej jakości drewno konstrukcyjne w różnych odmianach. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych materiałów są liczne certyfikaty oraz znak CE. Drewno, które oferujemy jest dopuszczone do sprzedaży w Polsce oraz europejskich krajach.

POWIERZ ZADANIE PROFESJONALISTOM —

Drewno budowlane Lublin


Drewno suszone komorowo, czterostronnie strugane, z fazowanymi krawędziami zasługuje na uwagę najbardziej wymagających klientów. Otrzymujesz od nas surowiec perfekcyjnie przygotowany, pozyskiwany z surowego klimatu skandynawskiego. Finlandia, Norwegia i Szwecja są największymi dostawcami drzew sosnowych i świerkowych, z których powstaje najlepszej jakości drewno konstrukcyjne do celów budowlanych. Ma wspaniałe właściwości, jest gęsto usłojone, wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Zasługą tego jest surowy klimat terenów koła podbiegunowego. Mocno hartuje materiał, któremu nie straszne są żadne warunki atmosferyczne.

Drewno konstrukcyjne sprawdza się świetnie do budowy domów modułowych, letniskowych i szkieletowych, ale mogą z niego powstawać także elementy konstrukcyjne oraz mała architektura ogrodowa, w tym tarasy, antresole czy balustrady. Certyfikowane drewno budowlane jest suszone komorowo. Masz możliwość zamówienia konkretnych wymiarów, dostosowanych do Twoich potrzeb. To sprawia, że na plac budowy zostaną dostarczone gotowe elementy, które należy jedynie złożyć. Znacząco skraca to czas inwestycji i pozwala ekipie budowlanej na szybką realizację projektu. Warto stawiać na współpracę z najlepszymi, a Best Timber Polska do tego grona się zalicza.

Jesteśmy Best Timber Polska i oferujemy Ci najlepszej jakości drewno konstrukcyjne w uczciwej cenie – dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

CO CI OFERUJEMY —

Poznaj naszą ofertę i wybierz ten rodzaj drewna, który potrzebujesz:

01 —

Drewno KVH


Idealnie nadaje się do konstrukcji ścian w budownictwie szkieletowym, konstrukcji stropów, elementów konstrukcji więźby dachowej, tarasów, altanek, garaży i wielu innych.


Dowiedz się więcej


02 —

Drewno lite c24


Jest doskonałe dla wiązarów dachowych, domów modułowych, domów szkieletowych, domków letniskowych i wielu innych.


Dowiedz się więcej
03 —

Drewno BSH


To drewno, które ma największe zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, rolnictwie, budynkach warsztatowych, handlowo-usługowych i w obiektach sportowych.


Dowiedz się więcej


04 —

Drewno DUOLAM


To wyjątkowo wytrzymałe drewno, które jest stosowane w klasycznych konstrukcjach domów szkieletowych, konstrukcjach ogrodowych i wielu innych – dzięki niemu konstrukcje są zdrowe, ekologiczne i trwałe.


Dowiedz się więcej
05 —

Płyty CLT


To płyty wyprodukowane w 100% z masywnego drewna litego – dzięki temu mają zastosowanie do wznoszenia ścian, stropów i dachów w krótkim czasie.


Dowiedz się więcej


06 —

Tarcica suszona


Skandynawskie drewno, które jest idealne dla producentów mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, produkcji elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, ekranów drogowych itp.


Dowiedz się więcej
CO OFERUJEMY DODATKOWO —

Dodatkowo, oferujemy profesjonalną obróbkę drewna, która zostanie wykonana przez inżynierów i wykształconych cieśli.

Jeśli jesteś zainteresowany lub nie wiesz, która usługa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami – doradzimy!

DLACZEGO WARTO Z BEST TIMBER —

Oto, dlaczego warto wybrać drewno konstrukcyjne z Best Timber Polska:


Nasze drewno posiada znak CE

Dzięki temu otrzymujesz od nas 100 % gwarancji, że możesz je bezpiecznie i bezproblemowo zastosować przy realizacji Twojego projektu. Dodatkowo, jeśli zaistnieje sytuacja, w której dostarczone przez nas drewno nie spełni norm budowlanych – wymieniamy je na inne lub zwracamy pieniądze. Dlatego nie musisz się o nic martwić – mamy kontrolę nad wszystkim.


Profesjonalna obróbka drewna

Otrzymasz drewno suszone komorowo o wilgotności 15%, co zapewni ci brak nierówności w drewnie – oszczędzi Ci to dodatkowej pracy. Samo drewno będzie czterostronnie strugane, dokładnie docięte i obrobione przez profesjonalistów, dlatego masz pewność, że nie spowoduje ono żadnych szkód przy budowie, nie będzie się skręcać, wypaczać czy przebarwiać.


Drewno docięte na wymiar

Możesz zamówić drewno w standardowych długościach lub docięte na wymiar z dokładnością co do milimetra – tak, jak tylko sobie zażyczysz. Dzięki temu otrzymujesz to, czego dokładnie potrzebujesz i nie tracisz materiału docinając gotowe drewno na własną rękę. Dzięki temu również oszczędzisz czas, pieniądze i ułatwisz sobie pracę.


Drewno, które nie potrzebuje impregnacji

Drewno jest przygotowywane w tak dokładny sposób, że nie musisz dodatkowo impregnować go chemicznie. Suszenie komorowe, któremu poddawane jest nasze drewno, jest wystarczające - zabija w nim wszystkie insekty i grzyby. To korzyść zarówno dla Twojego zdrowia, jak i dla portfela.

To tylko kilka najważniejszych cech, które wyróżniają nasze drewno. Aby dowiedzieć się więcej na jego temat, kliknij w przycisk poniżej:

Dowiedz się więcej o drewnie
KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY —

BEST TIMBER POLSKA

Jesteśmy polską firmą, która dostarcza drewno konstrukcyjne w całej Europie. To, o co dbamy najbardziej to niezawodna jakość naszego drewna i zadowolenie każdego klienta.

Wiemy, że na rynku panuje bałagan, jeśli chodzi o drewno konstrukcyjne – bardzo łatwo jest otrzymać drewno złej jakości, które nie spełni swojego zadania lub co gorsza, narobi problemów.

Nasza firma kieruje się misją – robimy, co w naszej mocy, aby zmieniać ten rynek i dawać to, co najlepsze w uczciwej cenie.
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Dowiedz się o nas więcej
DAJEMY CI GWARANCJĘ JAKOŚCI —

Drewno lite C24 Lublin

Drewno konstrukcyjne powstające ze świerków oraz sosny rosnących w regionach skandynawskich jest certyfikowane i otrzymało klasę C24. Według obowiązujących przepisów prawa budowlanego, świetnie nadaje się do wykorzystania przy budowie domów modułowych, szkieletowych, letniskowych. Materiał jest starannie przygotowywany, strugany i suszony komorowo. Umożliwia to jego perfekcyjne przygotowanie, a co najważniejsze uzyskanie wilgotności od 15 do 18%. Drewno lite C24 dostępne jest w kilku grubościach oraz długościach. Możesz zamówić spersonalizowany lub standardowy wymiar, w zależności od Twoich potrzeb.

Rynek litego drewna w Polsce jest rozbudowany, a my jesteśmy jego jednym z czołowych dostawców. Gwarantujemy najwyższej jakości materiał o świetnych parametrach wytrzymałościowych, co powoduje, że świetnie nadaje się do celów budowlanych. Wyjątkowe właściwości drewna konstrukcyjnego, jakie znajdziesz w naszej ofercie sprawiają, że spełnia rygorystyczne normy polskie i europejskie. Drewno lite C24 z naszej oferty zyskało oznaczenie CE, co potwierdza jego świetne przygotowanie oraz wysoką jakość. Wszystkie materiały tego typu mają wilgotność na poziomie 15%, co udaje się wypracować poprzez suszenie komorowe.


Tarcica suszona Lublin

Tarcica skandynawska, jaką posiadamy w naszej ofercie odznacza się wysoką jakością ze względu na pochodzenie od drzew świerkowych i sosnowych dojrzewających w surowym, zimowym klimacie koła podbiegunowego. Każde zamówienie realizujemy z bardzo dużą starannością, z udziałem najlepszej jakości materiałów. Zawsze staramy się wypracować parametry, co do których klient nie będzie miał wątpliwości, że są najlepsze. Wybieramy wyłącznie taki materiał drzewny, który można perfekcyjnie obrobić, wysuszyć i przygotować do wykorzystania do produkcji mebli, stolarki okiennej i drzwiowej czy elewacji zewnętrznej i wewnętrznej. Nie ma konieczności dosuszania tarcicy, którą u nas kupisz. Materiał jest gotowy do zastosowania.

Wysokiej jakości tarcica suszona, którą znajdziesz w naszej ofercie spełnia najwyższe standardy jakości. W ofercie posiadamy uniwersalne produkty, których nie może zabraknąć przy procesie realizacji drewnianego projektu. Z naszą pomocą stworzysz wytrzymałe konstrukcje m.in. meble, ekrany drogowe i wiele innych. Tarcica suszona jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, grzybów i pleśni. Gwarantuje stabilność i wytrzymałość każdej konstrukcji, do jakiej stworzenia zostanie wykorzystana. Elementy wykonane z drewna sosnowego i świerkowego sprawdzają się idealnie w różnego typu pracach, bez problemów można je dostosować do aktualnych potrzeb. Nie budzą żadnych wątpliwości pod względem parametrów technicznych.

BAZA WIEDZY —

Chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat drewna konstrukcyjnego oraz budowli, które się na nim opierają?

Zapraszamy do naszej bazy wiedzy – czeka tam na Ciebie mnóstwo interesujących artykułów i przykładów z życia wziętych.

13 czerwca 2023

Klasy drewna klejonego BSH

Drewno klejone BSH to rodzaj drewna konstrukcyjnego, które jest stosowane w budownictwie. Powstaje ono poprzez sklejenie warstw drewna w celu stworzenia mocnego i trwałego produktu. Klasy drewna klejonego BSH są dostępne w dwóch rodzajach: NSi i Si. Gatunek NSi jest bardziej ekonomiczną opcją, natomiast gatunek Si jest droższy, ale znacznie lepiej się prezentuje. Oba rodzaje są odpowiednie dla różnych projektów budowlanych.
13 maja 2023
drewno konstrukcyjne

Więźba Dachowa – jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

Drewno konstrukcyjne na więźbę dachową — jaki rodzaj najlepiej się sprawdzi? Czy warto kupować drewno z certyfikatem? Czy to ważne, aby wybrać drewno suszone komorowo? Jeśli robiłeś już jakieś rozeznanie, wiesz, że zarówno tych informacji, jak i samych rodzajów drewna jest sporo. Dzisiaj opiszemy wszystkie rodzaje drewna, które znaniem naszym — specjalistów od drewna, idealnie nadają się na konstrukcję więźby dachowej.
21 lutego 2023
budowa domu szkieletowego

Dlaczego drewno klejone KVH świetnie nadaje się do budowy domu szkieletowego?

Możliwości zastosowania drewna klejonego KVH są naprawdę szerokie. Jest to nowoczesny materiał budowlany, który bardzo szybko zyskał dużą popularność. Okazuje się odpowiedni do tworzenia różnych konstrukcji, przede wszystkim sprawdza się do budowy domów szkieletowych. W poniższym tekście przedstawiamy najważniejsze zalety drewna klejonego KVH. Sprawdź, dlaczego warto je wykorzystywać w budownictwie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI —

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów.