Drewno konstrukcyjne Szczecin

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

Drewno konstrukcyjne najwyższej jakości

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

OFERUJEMY CI NAJLEPSZEJ JAKOŚCI DREWNO KONSTRUKCYJNE —

Drewno konstrukcyjne Szczecin


Dlaczego warto wybrać drewno konstrukcyjne oferowane przez Best Timber Polska? Nasze drewno posiada oznaczenie CE. Oznacza to 100% gwarancję, że Twój projekt uda się zrealizować w bezpieczny i bezproblemowy sposób. Dostarczamy wyłącznie drewno konstrukcyjne spełniające normy budowlane obowiązujące w Polsce, jak i europejskich krajach. Nie musisz martwić się, że Twój budynek nie przejdzie pomyślnej kontroli. W naszej ofercie znajdziesz także drewno konstrukcyjne, które jest poddawane profesjonalnej obróbce. Otrzymujesz suszony komorowo materiał o wilgotności na poziomie 15%, co umożliwia jego natychmiastowe wykorzystanie, bez żadnych dodatkowych działań.

Nasze drewno konstrukcyjne jest czterostronnie strugane, perfekcyjnie docięte i przygotowane przez profesjonalistów. Uzyskujesz pewność, że dokonujesz zakupu solidnego, wytrzymałego i wysokiej jakości materiału, który nie zrobi żadnych szkód Twojej budowie. Drewno nie ulega skręcaniu, wypaczaniu oraz przebarwieniom. Pragniemy także podkreślić, że dostarczamy drewno docięte na wymiar. Możesz wybrać belkę o standardowej długości lub dociętą na wskazany wymiar. Dzięki temu masz szansę otrzymać dokładnie to, czego potrzebujesz. Nie tracisz czasu na docinanie na miejscu budowy. Ekipa budowlana otrzymuje gotowy produkt wymagający jedynie złożenia. To skraca czas realizacji projektu.

POWIERZ ZADANIE PROFESJONALISTOM —

Drewno budowlane Szczecin


Drewno przez nas przygotowywane jest suszone komorowo w bardzo wysokiej temperaturze. W trakcie tego procesu jest wzmacniane, a jednocześnie usuwane są z niego grzyby, bakterie oraz nadmierna wilgoć. Zyskuje pełne zabezpieczenie przed czynnikami, które mogą wpłynąć na jego negatywny stan. Nie jest tutaj wymagana impregnacja chemiczna, ponieważ wysoka temperatura fantastycznie impregnuje materiał. Suszenie komorowe jest w zupełności wystarczające, aby wszystkie insekty i grzyby odstraszyć od drewna. Unikając impregnacji chemicznej dbasz o swoje zdrowie, jak i środowisko naturalne, które nie jest dodatkowo zanieczyszczane.

Cechy, jakie wyróżniają nasze drewno budowlane sprawiają, że jest to zdecydowanie najlepszy materiał konstrukcyjny, na jaki możesz postawić. Aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów dotyczących procesu produkcji, możesz skontaktować się z naszymi specjalistami. Podpowiedzą, który wariant drewna budowlanego jest najlepszy dla Ciebie i który zapewni pełne dopasowanie do elementu konstrukcyjnego, który chcesz przygotować. Jesteśmy polską firmą działającą na rynku od 1998 roku, dlatego możesz zaufać naszemu doświadczeniu i wiedzy. Z udziałem naszego drewna konstrukcyjnego powstało już wiele realizacji w całej Europie.

Jesteśmy Best Timber Polska i oferujemy Ci najlepszej jakości drewno konstrukcyjne w uczciwej cenie – dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

CO CI OFERUJEMY —

Poznaj naszą ofertę i wybierz ten rodzaj drewna, który potrzebujesz:

01 —

Drewno KVH


Idealnie nadaje się do konstrukcji ścian w budownictwie szkieletowym, konstrukcji stropów, elementów konstrukcji więźby dachowej, tarasów, altanek, garaży i wielu innych.


Dowiedz się więcej


02 —

Drewno lite c24


Jest doskonałe dla wiązarów dachowych, domów modułowych, domów szkieletowych, domków letniskowych i wielu innych.


Dowiedz się więcej
03 —

Drewno BSH


To drewno, które ma największe zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, rolnictwie, budynkach warsztatowych, handlowo-usługowych i w obiektach sportowych.


Dowiedz się więcej


04 —

Drewno DUOLAM


To wyjątkowo wytrzymałe drewno, które jest stosowane w klasycznych konstrukcjach domów szkieletowych, konstrukcjach ogrodowych i wielu innych – dzięki niemu konstrukcje są zdrowe, ekologiczne i trwałe.


Dowiedz się więcej
05 —

Płyty CLT


To płyty wyprodukowane w 100% z masywnego drewna litego – dzięki temu mają zastosowanie do wznoszenia ścian, stropów i dachów w krótkim czasie.


Dowiedz się więcej


06 —

Tarcica suszona


Skandynawskie drewno, które jest idealne dla producentów mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, produkcji elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, ekranów drogowych itp.


Dowiedz się więcej
CO OFERUJEMY DODATKOWO —

Dodatkowo, oferujemy profesjonalną obróbkę drewna, która zostanie wykonana przez inżynierów i wykształconych cieśli.

Jeśli jesteś zainteresowany lub nie wiesz, która usługa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami – doradzimy!

DLACZEGO WARTO Z BEST TIMBER —

Oto, dlaczego warto wybrać drewno konstrukcyjne z Best Timber Polska:


Nasze drewno posiada znak CE

Dzięki temu otrzymujesz od nas 100 % gwarancji, że możesz je bezpiecznie i bezproblemowo zastosować przy realizacji Twojego projektu. Dodatkowo, jeśli zaistnieje sytuacja, w której dostarczone przez nas drewno nie spełni norm budowlanych – wymieniamy je na inne lub zwracamy pieniądze. Dlatego nie musisz się o nic martwić – mamy kontrolę nad wszystkim.


Profesjonalna obróbka drewna

Otrzymasz drewno suszone komorowo o wilgotności 15%, co zapewni ci brak nierówności w drewnie – oszczędzi Ci to dodatkowej pracy. Samo drewno będzie czterostronnie strugane, dokładnie docięte i obrobione przez profesjonalistów, dlatego masz pewność, że nie spowoduje ono żadnych szkód przy budowie, nie będzie się skręcać, wypaczać czy przebarwiać.


Drewno docięte na wymiar

Możesz zamówić drewno w standardowych długościach lub docięte na wymiar z dokładnością co do milimetra – tak, jak tylko sobie zażyczysz. Dzięki temu otrzymujesz to, czego dokładnie potrzebujesz i nie tracisz materiału docinając gotowe drewno na własną rękę. Dzięki temu również oszczędzisz czas, pieniądze i ułatwisz sobie pracę.


Drewno, które nie potrzebuje impregnacji

Drewno jest przygotowywane w tak dokładny sposób, że nie musisz dodatkowo impregnować go chemicznie. Suszenie komorowe, któremu poddawane jest nasze drewno, jest wystarczające - zabija w nim wszystkie insekty i grzyby. To korzyść zarówno dla Twojego zdrowia, jak i dla portfela.

To tylko kilka najważniejszych cech, które wyróżniają nasze drewno. Aby dowiedzieć się więcej na jego temat, kliknij w przycisk poniżej:

Dowiedz się więcej o drewnie
KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY —

BEST TIMBER POLSKA

Jesteśmy polską firmą, która dostarcza drewno konstrukcyjne w całej Europie. To, o co dbamy najbardziej to niezawodna jakość naszego drewna i zadowolenie każdego klienta.

Wiemy, że na rynku panuje bałagan, jeśli chodzi o drewno konstrukcyjne – bardzo łatwo jest otrzymać drewno złej jakości, które nie spełni swojego zadania lub co gorsza, narobi problemów.

Nasza firma kieruje się misją – robimy, co w naszej mocy, aby zmieniać ten rynek i dawać to, co najlepsze w uczciwej cenie.
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Dowiedz się o nas więcej
DAJEMY CI GWARANCJĘ JAKOŚCI —

Drewno lite C24 Szczecin

Zastanawiasz się, które drewno wybrać? Polecamy drewno lite C24, które powstaje z drzew sosnowych i świerkowych pozyskiwanych z północnych regionów Skandynawii. Materiał sam w sobie jest niezwykle wytrzymały, a dzięki poddawaniu go dodatkowej obróbce w naszych fabrykach, zyskuje wyjątkowe cechy konstrukcyjne umożliwiające jego wykorzystanie do budowy domów modułowych, szkieletowych oraz letniskowych. Nasi klienci mają dostęp do drewna litego C24 o odpowiedniej wilgotności, czterostronnie struganego, fazowanego. Doradzimy, jaki rozmiar będzie pasował do planowanej budowy i co zrobić, aby uzyskać jak najlepsze efekty z jego wykorzystania.

Poznaj możliwości, jakie posiada nasze drewno litego C24. Dowiedz się, w jak zaawansowanym procesie powstaje, co robimy, aby uzyskać tak znakomite efekty. Z zaproponowanego materiału mogą powstać prefabrykowane więźby dachowe, domy modułowe, domy szkieletowe, domy letniskowe, podłogi, tarasy, łaty czy kontrłaty. Jeżeli potrzebujesz pomocy w zdecydowaniu, jaką formę zamówienia złożyć, służymy pomocą. Nasi doradcy umożliwią złożenie zamówienia, z którego uzyskasz pełną satysfakcję. Zawsze jesteśmy do Twoje dyspozycji i chcemy Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, a zyskasz wysokiej jakości drewno lite C24.


Tarcica suszona Szczecin

Tarcica suszona, która stanowi ważny element naszej oferty, może zostać wykorzystana do produkcji mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, a także do produkcji ekranów drogowych. Proponowany materiał posiada znak CE, co gwarantuje jego 100% legalność, bezpieczne i bezproblemowe wykorzystanie w celach budowlanych. Twój projekt powstanie z najlepszego materiału drewnianego, jaki tylko dostępny jest na rynku. Musimy również podkreślić, że tarcicę suszoną docinamy na wymiar, co gwarantuje otrzymanie elementów gotowych do wykorzystania na budowie. Otrzymasz od nas dokładnie to, czego potrzebujesz.

Profesjonalna obróbka, jakiej poddajemy tarcicę suszona oraz pozostałe materiały drewniane z naszej oferty obejmuje suszenie komorowe, czterostronne struganie oraz fazowanie. Kupując u nas drewno masz pewność, że przeszło profesjonalną obróbkę, nie będzie się skręcało, wypaczało albo przebarwiało. Nasze drewno nie potrzebuje również impregnacji, ponieważ wysoka temperatura obowiązująca w trakcie suszenia komorowego niszczy bakterie, grzyby i nadmiar wilgoci. Tym samym otrzymujesz materiał gotowy do zastosowania, w pełni ekologiczny. Jeżeli takiego właśnie szukasz jesteś w odpowiednim miejscu.

BAZA WIEDZY —

Chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat drewna konstrukcyjnego oraz budowli, które się na nim opierają?

Zapraszamy do naszej bazy wiedzy – czeka tam na Ciebie mnóstwo interesujących artykułów i przykładów z życia wziętych.

13 czerwca 2023

Klasy drewna klejonego BSH

Drewno klejone BSH to rodzaj drewna konstrukcyjnego, które jest stosowane w budownictwie. Powstaje ono poprzez sklejenie warstw drewna w celu stworzenia mocnego i trwałego produktu. Klasy drewna klejonego BSH są dostępne w dwóch rodzajach: NSi i Si. Gatunek NSi jest bardziej ekonomiczną opcją, natomiast gatunek Si jest droższy, ale znacznie lepiej się prezentuje. Oba rodzaje są odpowiednie dla różnych projektów budowlanych.
13 maja 2023
drewno konstrukcyjne

Więźba Dachowa – jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

Drewno konstrukcyjne na więźbę dachową — jaki rodzaj najlepiej się sprawdzi? Czy warto kupować drewno z certyfikatem? Czy to ważne, aby wybrać drewno suszone komorowo? Jeśli robiłeś już jakieś rozeznanie, wiesz, że zarówno tych informacji, jak i samych rodzajów drewna jest sporo. Dzisiaj opiszemy wszystkie rodzaje drewna, które znaniem naszym — specjalistów od drewna, idealnie nadają się na konstrukcję więźby dachowej.
21 lutego 2023
budowa domu szkieletowego

Dlaczego drewno klejone KVH świetnie nadaje się do budowy domu szkieletowego?

Możliwości zastosowania drewna klejonego KVH są naprawdę szerokie. Jest to nowoczesny materiał budowlany, który bardzo szybko zyskał dużą popularność. Okazuje się odpowiedni do tworzenia różnych konstrukcji, przede wszystkim sprawdza się do budowy domów szkieletowych. W poniższym tekście przedstawiamy najważniejsze zalety drewna klejonego KVH. Sprawdź, dlaczego warto je wykorzystywać w budownictwie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI —

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów.