Drewno konstrukcyjne Gdańsk

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

Drewno konstrukcyjne najwyższej jakości

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

OFERUJEMY CI NAJLEPSZEJ JAKOŚCI DREWNO KONSTRUKCYJNE —

Drewno konstrukcyjne Gdańsk


Przygotowujemy dla Ciebie najlepsze drewno konstrukcyjne. Cieszymy się, że możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. We wszystkim jesteśmy w stanie doradzić, podpowiedzieć który typ drewna najlepiej spełni oczekiwania. Oferujemy drewno KVH, drewno lite C24, drewno BSH, drewno DUOLAM, płyty CLT, a także tarcicę suszoną. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze konkretnego rodzaju drewna konstrukcyjnego, służymy radą. Z naszą pomocą przygotujesz budynek solidny, trwały i estetycznie wyglądający, i to bez najmniejszych problemów. Nasze drewno posiada wiele cech, które sprawiają, że jest najlepsze.

Drewno konstrukcyjne, które oferujemy posiada znak CE. Możesz mieć dzięki temu 100% pewności, co to bezpiecznego i bezproblemowego jego wykorzystania w celach budowlanych. Twój projekt zostanie przygotowany solidnie, będzie przepięknie się prezentował, a korzystanie z niego będzie wiązało się z ogromną przyjemnością. Dostarczamy drewno konstrukcyjne, które spełnia polskie, jak i europejskie normy budowlane. Nie musisz martwić się o jakość i zgodność z przepisami. Zapewniamy, że zakupy u nas są bezpieczne i umożliwiają realizację projektów świetnie funkcjonujących przez lata. To jest nadrzędną cechą naszej działalności.

POWIERZ ZADANIE PROFESJONALISTOM —

Drewno budowlane Gdańsk


W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie suszone komorowo drewno konstrukcyjne o wilgotności na poziomie 15%. Nie musisz już stosować żadnych zabiegów konserwujących czy oczekiwać na wykorzystanie drewna do budowy. Jest ono w momencie dostawy przystosowane do zastosowania w celach budowlanych. Ogromną zaletą naszych materiałów jest brak konieczności stosowania chemicznych środków impregnujących. Wysoka temperatura obowiązująca w suszarniach komorowych wystarczy, aby zabezpieczyć drewno przed grzybami, pleśnią oraz wilgocią. W dodatku czterostronne struganie i fazowane krawędzie wpływają na ułatwienie procesu montażu elementów na placu budowy.

Możesz u nas zamówić drewno o dowolnym wymiarze. Realizujemy zamówienia zgodne z potrzebami klientów. Podaj długość oraz szerokość belki, a dotniemy ją dla Ciebie. Na plac budowy zostanie dzięki temu dostarczony element, który ekipa budowlana będzie musiała jedynie złożyć w całość. Dzięki temu obiekt o powierzchni 150 m2 udaje się zbudować w ciągu 3 dni. Nie traci się czasu na docinanie drewna. Oszczędza to czas, pieniądze, jak i pozwala na wykonanie perfekcyjnego obiektu zgodnego z projektem. W Best Timber Polska najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego wszystkie zamówienia staramy się realizować z bardzo dużą starannością.

Jesteśmy Best Timber Polska i oferujemy Ci najlepszej jakości drewno konstrukcyjne w uczciwej cenie – dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

CO CI OFERUJEMY —

Poznaj naszą ofertę i wybierz ten rodzaj drewna, który potrzebujesz:

01 —

Drewno KVH


Idealnie nadaje się do konstrukcji ścian w budownictwie szkieletowym, konstrukcji stropów, elementów konstrukcji więźby dachowej, tarasów, altanek, garaży i wielu innych.


Dowiedz się więcej


02 —

Drewno lite c24


Jest doskonałe dla wiązarów dachowych, domów modułowych, domów szkieletowych, domków letniskowych i wielu innych.


Dowiedz się więcej
03 —

Drewno BSH


To drewno, które ma największe zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, rolnictwie, budynkach warsztatowych, handlowo-usługowych i w obiektach sportowych.


Dowiedz się więcej


04 —

Drewno DUOLAM


To wyjątkowo wytrzymałe drewno, które jest stosowane w klasycznych konstrukcjach domów szkieletowych, konstrukcjach ogrodowych i wielu innych – dzięki niemu konstrukcje są zdrowe, ekologiczne i trwałe.


Dowiedz się więcej
05 —

Płyty CLT


To płyty wyprodukowane w 100% z masywnego drewna litego – dzięki temu mają zastosowanie do wznoszenia ścian, stropów i dachów w krótkim czasie.


Dowiedz się więcej


06 —

Tarcica suszona


Skandynawskie drewno, które jest idealne dla producentów mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, produkcji elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, ekranów drogowych itp.


Dowiedz się więcej
CO OFERUJEMY DODATKOWO —

Dodatkowo, oferujemy profesjonalną obróbkę drewna, która zostanie wykonana przez inżynierów i wykształconych cieśli.

Jeśli jesteś zainteresowany lub nie wiesz, która usługa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami – doradzimy!

DLACZEGO WARTO Z BEST TIMBER —

Oto, dlaczego warto wybrać drewno konstrukcyjne z Best Timber Polska:


Nasze drewno posiada znak CE

Dzięki temu otrzymujesz od nas 100 % gwarancji, że możesz je bezpiecznie i bezproblemowo zastosować przy realizacji Twojego projektu. Dodatkowo, jeśli zaistnieje sytuacja, w której dostarczone przez nas drewno nie spełni norm budowlanych – wymieniamy je na inne lub zwracamy pieniądze. Dlatego nie musisz się o nic martwić – mamy kontrolę nad wszystkim.


Profesjonalna obróbka drewna

Otrzymasz drewno suszone komorowo o wilgotności 15%, co zapewni ci brak nierówności w drewnie – oszczędzi Ci to dodatkowej pracy. Samo drewno będzie czterostronnie strugane, dokładnie docięte i obrobione przez profesjonalistów, dlatego masz pewność, że nie spowoduje ono żadnych szkód przy budowie, nie będzie się skręcać, wypaczać czy przebarwiać.


Drewno docięte na wymiar

Możesz zamówić drewno w standardowych długościach lub docięte na wymiar z dokładnością co do milimetra – tak, jak tylko sobie zażyczysz. Dzięki temu otrzymujesz to, czego dokładnie potrzebujesz i nie tracisz materiału docinając gotowe drewno na własną rękę. Dzięki temu również oszczędzisz czas, pieniądze i ułatwisz sobie pracę.


Drewno, które nie potrzebuje impregnacji

Drewno jest przygotowywane w tak dokładny sposób, że nie musisz dodatkowo impregnować go chemicznie. Suszenie komorowe, któremu poddawane jest nasze drewno, jest wystarczające - zabija w nim wszystkie insekty i grzyby. To korzyść zarówno dla Twojego zdrowia, jak i dla portfela.

To tylko kilka najważniejszych cech, które wyróżniają nasze drewno. Aby dowiedzieć się więcej na jego temat, kliknij w przycisk poniżej:

Dowiedz się więcej o drewnie
KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY —

BEST TIMBER POLSKA

Jesteśmy polską firmą, która dostarcza drewno konstrukcyjne w całej Europie. To, o co dbamy najbardziej to niezawodna jakość naszego drewna i zadowolenie każdego klienta.

Wiemy, że na rynku panuje bałagan, jeśli chodzi o drewno konstrukcyjne – bardzo łatwo jest otrzymać drewno złej jakości, które nie spełni swojego zadania lub co gorsza, narobi problemów.

Nasza firma kieruje się misją – robimy, co w naszej mocy, aby zmieniać ten rynek i dawać to, co najlepsze w uczciwej cenie.
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Dowiedz się o nas więcej
DAJEMY CI GWARANCJĘ JAKOŚCI —

Drewno lite C24 Gdańsk

Jako jedyna firma na rynku oferujemy drewno lite C24, jak i pozostałe materiały z gwarancją jakości. Oznacza to, że otrzymujesz drewno, które można wykorzystać bez żadnych problemów zgodnie z przeznaczeniem. Spełnia ono aktualne normy budowlane obowiązujące w Polsce oraz Unii Europejskiej. Nasi klienci potwierdzają wysoką jakość zakupionych materiałów i chwalą się pięknymi realizacjami. Naszą działalność cechuje pełny profesjonalizm i spełnianie wymagań klientów, którzy oczekują wszystkiego, co najlepsze. Chcesz dowiedzieć się, jakie cechy wyróżniają drewno lite C24? Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Przede wszystkim drewno lite C24 jest pozyskiwane z drzew liścianych i iglastych rosnących w północnej Skandynawii. Jest hartowane poprzez bardzo trudne warunki atmosferyczne, jakie panują na tych terenach zimą. Drzewo jest gęste i twarde, a to sprawia, że do celów konstrukcyjnych po odpowiedniej obróbce nadaje się wręcz idealnie. My właśnie to zapewniamy. Drewno suszymy komorowo, czterostronnie strugamy, wykonujemy fazowanie krawędzi. Wszystko to powoduje, że na plac budowy dostarczane są elementy konstrukcyjne gotowe do złożenia. Ekipa budowlana nie musi ich docinać, dodatkowo obrabiać. To wszystko sprawia, że proces budowy przebiega bez żadnych opóźnień.


Tarcica suszona Gdańsk

Tarcica suszona jest powszechnie wykorzystywana do produkcji mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, jak i do produkcji ekranów drogowych. W związku z tym, że nadaje się do wielu celów budowlanych, jest chętnie wybierana przez naszych klientów. Możesz się do nas zgłosić, aby poznać szczegóły dotyczące procesu jej produkcji, obróbki, jak i późniejszego wykorzystania w celach budowlanych, jak i produkcyjnych. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz odpowiednie zastosowanie tarcicy suszonej, dostosowane do swoich aktualnych potrzeb. Jest to materiał odznaczający się bardzo wysoką jakością, dlatego warto na niego zwrócić uwagę.

Nasze drewno na placu budowy, jak i w branży meblarskiej nie stworzy żadnych problemów. Jest gotowe do użycia, perfekcyjnie przygotowane, idealnie wysuszone. Jesteśmy w stanie dostarczyć je na terenie całej Polski, jak i do wielu europejskich krajów. Naszymi klientami są przedsiębiorcy, jak i inwestorzy prywatni. Zapakowana i właściwie zabezpieczona tarcica suszona nie jest podatna na działanie warunków atmosferycznych oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Nie tracisz czasu decydując się na jej zamówienie, ponieważ jest to materiał bezpieczny, trwały i solidny. Jeżeli właśnie takiego poszukujesz, postaw na rozwiązania przez nas oferowane.

BAZA WIEDZY —

Chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat drewna konstrukcyjnego oraz budowli, które się na nim opierają?

Zapraszamy do naszej bazy wiedzy – czeka tam na Ciebie mnóstwo interesujących artykułów i przykładów z życia wziętych.

13 czerwca 2023

Klasy drewna klejonego BSH

Drewno klejone BSH to rodzaj drewna konstrukcyjnego, które jest stosowane w budownictwie. Powstaje ono poprzez sklejenie warstw drewna w celu stworzenia mocnego i trwałego produktu. Klasy drewna klejonego BSH są dostępne w dwóch rodzajach: NSi i Si. Gatunek NSi jest bardziej ekonomiczną opcją, natomiast gatunek Si jest droższy, ale znacznie lepiej się prezentuje. Oba rodzaje są odpowiednie dla różnych projektów budowlanych.
13 maja 2023
drewno konstrukcyjne

Więźba Dachowa – jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

Drewno konstrukcyjne na więźbę dachową — jaki rodzaj najlepiej się sprawdzi? Czy warto kupować drewno z certyfikatem? Czy to ważne, aby wybrać drewno suszone komorowo? Jeśli robiłeś już jakieś rozeznanie, wiesz, że zarówno tych informacji, jak i samych rodzajów drewna jest sporo. Dzisiaj opiszemy wszystkie rodzaje drewna, które znaniem naszym — specjalistów od drewna, idealnie nadają się na konstrukcję więźby dachowej.
21 lutego 2023
budowa domu szkieletowego

Dlaczego drewno klejone KVH świetnie nadaje się do budowy domu szkieletowego?

Możliwości zastosowania drewna klejonego KVH są naprawdę szerokie. Jest to nowoczesny materiał budowlany, który bardzo szybko zyskał dużą popularność. Okazuje się odpowiedni do tworzenia różnych konstrukcji, przede wszystkim sprawdza się do budowy domów szkieletowych. W poniższym tekście przedstawiamy najważniejsze zalety drewna klejonego KVH. Sprawdź, dlaczego warto je wykorzystywać w budownictwie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI —

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów.