Drewno konstrukcyjne Bydgoszcz

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

Drewno konstrukcyjne najwyższej jakości

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

OFERUJEMY CI NAJLEPSZEJ JAKOŚCI DREWNO KONSTRUKCYJNE —

Drewno konstrukcyjne Bydgoszcz


Nowoczesne konstrukcje drewniane o podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne, które znajdziesz w naszej ofercie zapewnią budowę domu modułowego, szkieletowego lub letniskowego. Wykonasz z nich także elementy konstrukcyjne czy małą architekturę ogrodową. Dopuszczamy do sprzedaży drewno świerkowe oraz sosnowe pochodzące z północnych regionów Skandynawii. Wyróżnia się gęstym usłojeniem oraz pełnym zahartowaniem przez wyjątkowo surowe zimy, jakie obowiązują w rejonie koła podbiegunowego. Drewno sprowadzamy z Finlandii, Szwecji oraz Norwegii i poddajemy je profesjonalnej obróbce.

Drewno konstrukcyjne jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych materiałów umożliwiających stworzenie solidnej budowy. Oferujemy produkty w różnych rozmiarach, kształtach i posiadające cechy świadczące o ich wysokiej jakości. Nasze drewno konstrukcyjne jest czterostronnie strugane, ma fazowane krawędzie, poddawane jest suszeniu komorowemu co umożliwia uzyskanie odpowiednich parametrów, jeżeli chodzi o wilgotność. Posiadamy bogaty asortyment rodzajów drewna dostosowanych do różnych typów inwestycji, jakie planujesz zrealizować. Masz pewność, że powstałe konstrukcje będą trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

POWIERZ ZADANIE PROFESJONALISTOM —

Drewno budowlane Bydgoszcz


Drewno do budowy domu cieszy się bardzo dużą popularnością już od kilku lat. Nowoczesne technologie umożliwiają obróbkę materiałów w sposób bezpieczny, szybki i bezproblemowy. Najważniejsze jest jednak to, że drewno konstrukcyjne ma szeroki wachlarz zastosowania. Użyć go możesz do budowy domów modułowych, szkieletowych, letniskowych, wykonywania elementów konstrukcyjnych czy małej architektury ogrodowej. Jest nie tylko wytrzymałe, ale i bezpieczne w użytkowaniu, stąd jego ogromna popularność. Wieści szybko się rozchodzą, szczególnie, gdy dotyczą tak solidnego materiału budowlanego. Wszystkie oferowane materiały budowlane spełniają rygorystyczne normy i posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość.

Drewno konstrukcyjne posiadające powyższe cechy jest jednym z najchętniej wykorzystywanych materiałów budowlanych. Ma wiele zalet, które umożliwiają tworzenie konstrukcji trwałych przez długie lata. Nie wymaga dodatkowej impregnacji, ponieważ pełne zabezpieczenie zyskuje w wyniku suszenia komorowego w bardzo wysokiej temperaturze. Warto podkreślić, że drewno konstrukcyjne wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałością na obciążenia, ma znakomite parametry techniczne, a wykonywanie z jego udziałem budowy gwarantuje szybką realizację, bez żadnych opóźnień. Ekipa budowlana zyskuje gotowy do złożenia materiał, nie wymagający dodatkowej docinania.

Jesteśmy Best Timber Polska i oferujemy Ci najlepszej jakości drewno konstrukcyjne w uczciwej cenie – dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

CO CI OFERUJEMY —

Poznaj naszą ofertę i wybierz ten rodzaj drewna, który potrzebujesz:

01 —

Drewno KVH


Idealnie nadaje się do konstrukcji ścian w budownictwie szkieletowym, konstrukcji stropów, elementów konstrukcji więźby dachowej, tarasów, altanek, garaży i wielu innych.


Dowiedz się więcej


02 —

Drewno lite c24


Jest doskonałe dla wiązarów dachowych, domów modułowych, domów szkieletowych, domków letniskowych i wielu innych.


Dowiedz się więcej
03 —

Drewno BSH


To drewno, które ma największe zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, rolnictwie, budynkach warsztatowych, handlowo-usługowych i w obiektach sportowych.


Dowiedz się więcej


04 —

Drewno DUOLAM


To wyjątkowo wytrzymałe drewno, które jest stosowane w klasycznych konstrukcjach domów szkieletowych, konstrukcjach ogrodowych i wielu innych – dzięki niemu konstrukcje są zdrowe, ekologiczne i trwałe.


Dowiedz się więcej
05 —

Płyty CLT


To płyty wyprodukowane w 100% z masywnego drewna litego – dzięki temu mają zastosowanie do wznoszenia ścian, stropów i dachów w krótkim czasie.


Dowiedz się więcej


06 —

Tarcica suszona


Skandynawskie drewno, które jest idealne dla producentów mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, produkcji elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, ekranów drogowych itp.


Dowiedz się więcej
CO OFERUJEMY DODATKOWO —

Dodatkowo, oferujemy profesjonalną obróbkę drewna, która zostanie wykonana przez inżynierów i wykształconych cieśli.

Jeśli jesteś zainteresowany lub nie wiesz, która usługa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami – doradzimy!

DLACZEGO WARTO Z BEST TIMBER —

Oto, dlaczego warto wybrać drewno konstrukcyjne z Best Timber Polska:


Nasze drewno posiada znak CE

Dzięki temu otrzymujesz od nas 100 % gwarancji, że możesz je bezpiecznie i bezproblemowo zastosować przy realizacji Twojego projektu. Dodatkowo, jeśli zaistnieje sytuacja, w której dostarczone przez nas drewno nie spełni norm budowlanych – wymieniamy je na inne lub zwracamy pieniądze. Dlatego nie musisz się o nic martwić – mamy kontrolę nad wszystkim.


Profesjonalna obróbka drewna

Otrzymasz drewno suszone komorowo o wilgotności 15%, co zapewni ci brak nierówności w drewnie – oszczędzi Ci to dodatkowej pracy. Samo drewno będzie czterostronnie strugane, dokładnie docięte i obrobione przez profesjonalistów, dlatego masz pewność, że nie spowoduje ono żadnych szkód przy budowie, nie będzie się skręcać, wypaczać czy przebarwiać.


Drewno docięte na wymiar

Możesz zamówić drewno w standardowych długościach lub docięte na wymiar z dokładnością co do milimetra – tak, jak tylko sobie zażyczysz. Dzięki temu otrzymujesz to, czego dokładnie potrzebujesz i nie tracisz materiału docinając gotowe drewno na własną rękę. Dzięki temu również oszczędzisz czas, pieniądze i ułatwisz sobie pracę.


Drewno, które nie potrzebuje impregnacji

Drewno jest przygotowywane w tak dokładny sposób, że nie musisz dodatkowo impregnować go chemicznie. Suszenie komorowe, któremu poddawane jest nasze drewno, jest wystarczające - zabija w nim wszystkie insekty i grzyby. To korzyść zarówno dla Twojego zdrowia, jak i dla portfela.

To tylko kilka najważniejszych cech, które wyróżniają nasze drewno. Aby dowiedzieć się więcej na jego temat, kliknij w przycisk poniżej:

Dowiedz się więcej o drewnie
KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY —

BEST TIMBER POLSKA

Jesteśmy polską firmą, która dostarcza drewno konstrukcyjne w całej Europie. To, o co dbamy najbardziej to niezawodna jakość naszego drewna i zadowolenie każdego klienta.

Wiemy, że na rynku panuje bałagan, jeśli chodzi o drewno konstrukcyjne – bardzo łatwo jest otrzymać drewno złej jakości, które nie spełni swojego zadania lub co gorsza, narobi problemów.

Nasza firma kieruje się misją – robimy, co w naszej mocy, aby zmieniać ten rynek i dawać to, co najlepsze w uczciwej cenie.
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Dowiedz się o nas więcej
DAJEMY CI GWARANCJĘ JAKOŚCI —

Drewno lite C24 Bydgoszcz

Jesteśmy firmą, która w przemyśle drzewnym działa od 1998 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji wysokiej jakości drewna konstrukcyjnego, w tym drewna litego C24. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na branży sprawiło, że możemy oferować najlepsze elementy konstrukcyjne, z których powstają domy modułowe, szkieletowe czy letniskowe. Oferujemy najwyższej jakości usługi, a przede wszystkim bardzo dobrej jakości drewno lite C24. Nasza gama produktów jest bardzo szeroka, dlatego masz szansę przygotować wiele konstrukcji w ramach realizowanego projektu. Z wiadomych względów drewno konstrukcyjne jest najlepszym wyborem, na jaki możesz postawić, dlatego nie wahaj się dłużej.

Wszystkie działania, jakie podejmujemy w zakresie profesjonalnej obróbki gwarantują zabezpieczeni drewna przed negatywnymi czynnikami pochodzącymi z otoczenia. Jakość naszego drewna konstrukcyjnego nie budzi żadnych wątpliwości, ponieważ przywiązujemy dużą wagę do procesów zabezpieczających i wpływających na uzyskanie jak najlepszych parametrów technicznych. Priorytetem jest dla nas maksymalne zabezpieczenie drewna przed grzybami, pleśnią, owadami oraz wilgocią. Drewno jest impregnowane w trakcie suszenia komorowego, bez zastosowania środków chemicznych. Materiał konstrukcyjny zyskuje trwałość i niezawodność na długie lata.


Tarcica suszona Bydgoszcz

Klientom naszej firmy oferujemy najwyższej jakości tarcicę suszoną wykonywaną ze skandynawskich gatunków drewna sosnowego i świerkowego. Materiał ten jest przeznaczony do produkcji mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, elewacji zewnętrznych i wewnętrznych, a także ekranów drogowych. Tarcicę suszoną sprzedajemy w różnych wariantach pod względem grubości. Oferujemy deski, bale, listwy, łaty, krawędziaki, belki. Tarcica zanim trafi do sprzedaży jest poddawana profesjonalnej obróbce, suszeniu komorowemu, czterostronnemu struganiu oraz fazowaniu. To gwarantuje jej profesjonalne przygotowanie do wykorzystania w różnych branżach.

Tarcica suszona jest doskonałym materiałem drzewnym poddawanym profesjonalnej obróbce, co gwarantuje uzyskanie elementów idealnie nadających się m.in. do produkcji mebli czy stolarki okiennej oraz drzwiowej. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby naszych klientów dostarczamy szeroki wybór tarcicy suszonej odznaczającej się wysoką jakością. W naszej ofercie znajdziesz najlepszą tarcicę suszoną, jaka tylko dostępna jest na rynku. Odpowiednio przechowywana i produkowana zapewnia szeroki wachlarz wykorzystania w celach konstrukcyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasz produkt sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

BAZA WIEDZY —

Chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat drewna konstrukcyjnego oraz budowli, które się na nim opierają?

Zapraszamy do naszej bazy wiedzy – czeka tam na Ciebie mnóstwo interesujących artykułów i przykładów z życia wziętych.

13 czerwca 2023

Klasy drewna klejonego BSH

Drewno klejone BSH to rodzaj drewna konstrukcyjnego, które jest stosowane w budownictwie. Powstaje ono poprzez sklejenie warstw drewna w celu stworzenia mocnego i trwałego produktu. Klasy drewna klejonego BSH są dostępne w dwóch rodzajach: NSi i Si. Gatunek NSi jest bardziej ekonomiczną opcją, natomiast gatunek Si jest droższy, ale znacznie lepiej się prezentuje. Oba rodzaje są odpowiednie dla różnych projektów budowlanych.
13 maja 2023
drewno konstrukcyjne

Więźba Dachowa – jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

Drewno konstrukcyjne na więźbę dachową — jaki rodzaj najlepiej się sprawdzi? Czy warto kupować drewno z certyfikatem? Czy to ważne, aby wybrać drewno suszone komorowo? Jeśli robiłeś już jakieś rozeznanie, wiesz, że zarówno tych informacji, jak i samych rodzajów drewna jest sporo. Dzisiaj opiszemy wszystkie rodzaje drewna, które znaniem naszym — specjalistów od drewna, idealnie nadają się na konstrukcję więźby dachowej.
21 lutego 2023
budowa domu szkieletowego

Dlaczego drewno klejone KVH świetnie nadaje się do budowy domu szkieletowego?

Możliwości zastosowania drewna klejonego KVH są naprawdę szerokie. Jest to nowoczesny materiał budowlany, który bardzo szybko zyskał dużą popularność. Okazuje się odpowiedni do tworzenia różnych konstrukcji, przede wszystkim sprawdza się do budowy domów szkieletowych. W poniższym tekście przedstawiamy najważniejsze zalety drewna klejonego KVH. Sprawdź, dlaczego warto je wykorzystywać w budownictwie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI —

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów.