Drewno konstrukcyjne Kraków

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

Drewno konstrukcyjne najwyższej jakości

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

OFERUJEMY CI NAJLEPSZEJ JAKOŚCI DREWNO KONSTRUKCYJNE —

Drewno konstrukcyjne Kraków


Czym wyróżnia się drewno konstrukcyjne oferowane przez Best Timber Polska? Jesteśmy polskim producentem, który bardzo dużą uwagę przywiązuje do jakości oferowanych materiałów. Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówień, od 7 do 14 dni. Wszystkie materiały drewniane posiadają certyfikat CE potwierdzający spełnianie najważniejszych norm budowlanych obowiązujących w Polsce oraz Europie. Drewno konstrukcyjne oferujemy w bardzo korzystnych cenach, konkurencyjnych i uczciwych. Jesteśmy przekonani, że tak jak pozostali klienci, uzyskasz pełne zadowolenie z przygotowanej przez nas wyceny.

Jeżeli szukasz najlepszej jakości drewna konstrukcyjnego to jesteś w odpowiednim miejscu. Gwarantujemy, że u nas zamówisz materiał zapewniający solidną budowę domu letniskowego, jak i modułowego, ale także wykonanie elementów małej architektury m.in. pergoli, altanek, tarasów, antresoli. O tym, że drewno jest solidne decyduje bardzo wiele czynników. Przede wszystkim miejsce jego pochodzenia (północna Skandynawia), proces obróbki (suszenie komorowe, czterostronne struganie, fazowanie krawędzi), a także otrzymane certyfikaty (CE). Możemy pochwalić się, że w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości drewno konstrukcyjne.

POWIERZ ZADANIE PROFESJONALISTOM —

Drewno budowlane Kraków


Jesteśmy profesjonalistami, którzy zapewniają Ci dostęp wyłącznie do najwyższej jakości drewna budowlanego. Z naszą pomocą budowa przebiegnie bez najmniejszych problemów, będzie trwała krótko. Szybko wprowadzisz się do wymarzonego domu modułowego, ponieważ na plac budowy zostają dostarczone idealnie wycięte elementy konstrukcyjne, które ekipa budowlana musi po prostu złożyć. Potrzeba 3 dni, aby zbudować z nich dom o powierzchni 150 m2. To niesamowite, prawda? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, co udowadniamy wieloletnią działalnością na rynku i ciągłym podnoszeniem standardów oferowanych produktów drewnianych.

Budując z naszymi materiałami dom letniskowy, dom modułowy, elementy konstrukcji czy małą architekturę masz pewność, że dokonujesz inwestycji na lata. Drewno konstrukcyjne jest solidnie przygotowane, profesjonalnie obrobione, maksymalnie zabezpieczone. Jest w stanie przetrwać w nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. W końcu pochodzi z północnej Skandynawii, gdzie dojrzewało w trakcie srogich zim, które wpłynęły na jego gęstość i twardość. Realizacja projektu z udziałem naszego drewna konstrukcyjnego to czysta przyjemność. Nie stanowi wyzwania ani dla inwestora, ani dla wykonawcy, ponieważ jest pewne, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Jesteśmy Best Timber Polska i oferujemy Ci najlepszej jakości drewno konstrukcyjne w uczciwej cenie – dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

CO CI OFERUJEMY —

Poznaj naszą ofertę i wybierz ten rodzaj drewna, który potrzebujesz:

01 —

Drewno KVH


Idealnie nadaje się do konstrukcji ścian w budownictwie szkieletowym, konstrukcji stropów, elementów konstrukcji więźby dachowej, tarasów, altanek, garaży i wielu innych.


Dowiedz się więcej


02 —

Drewno lite c24


Jest doskonałe dla wiązarów dachowych, domów modułowych, domów szkieletowych, domków letniskowych i wielu innych.


Dowiedz się więcej
03 —

Drewno BSH


To drewno, które ma największe zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, rolnictwie, budynkach warsztatowych, handlowo-usługowych i w obiektach sportowych.


Dowiedz się więcej


04 —

Drewno DUOLAM


To wyjątkowo wytrzymałe drewno, które jest stosowane w klasycznych konstrukcjach domów szkieletowych, konstrukcjach ogrodowych i wielu innych – dzięki niemu konstrukcje są zdrowe, ekologiczne i trwałe.


Dowiedz się więcej
05 —

Płyty CLT


To płyty wyprodukowane w 100% z masywnego drewna litego – dzięki temu mają zastosowanie do wznoszenia ścian, stropów i dachów w krótkim czasie.


Dowiedz się więcej


06 —

Tarcica suszona


Skandynawskie drewno, które jest idealne dla producentów mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, produkcji elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, ekranów drogowych itp.


Dowiedz się więcej
CO OFERUJEMY DODATKOWO —

Dodatkowo, oferujemy profesjonalną obróbkę drewna, która zostanie wykonana przez inżynierów i wykształconych cieśli.

Jeśli jesteś zainteresowany lub nie wiesz, która usługa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami – doradzimy!

DLACZEGO WARTO Z BEST TIMBER —

Oto, dlaczego warto wybrać drewno konstrukcyjne z Best Timber Polska:


Nasze drewno posiada znak CE

Dzięki temu otrzymujesz od nas 100 % gwarancji, że możesz je bezpiecznie i bezproblemowo zastosować przy realizacji Twojego projektu. Dodatkowo, jeśli zaistnieje sytuacja, w której dostarczone przez nas drewno nie spełni norm budowlanych – wymieniamy je na inne lub zwracamy pieniądze. Dlatego nie musisz się o nic martwić – mamy kontrolę nad wszystkim.


Profesjonalna obróbka drewna

Otrzymasz drewno suszone komorowo o wilgotności 15%, co zapewni ci brak nierówności w drewnie – oszczędzi Ci to dodatkowej pracy. Samo drewno będzie czterostronnie strugane, dokładnie docięte i obrobione przez profesjonalistów, dlatego masz pewność, że nie spowoduje ono żadnych szkód przy budowie, nie będzie się skręcać, wypaczać czy przebarwiać.


Drewno docięte na wymiar

Możesz zamówić drewno w standardowych długościach lub docięte na wymiar z dokładnością co do milimetra – tak, jak tylko sobie zażyczysz. Dzięki temu otrzymujesz to, czego dokładnie potrzebujesz i nie tracisz materiału docinając gotowe drewno na własną rękę. Dzięki temu również oszczędzisz czas, pieniądze i ułatwisz sobie pracę.


Drewno, które nie potrzebuje impregnacji

Drewno jest przygotowywane w tak dokładny sposób, że nie musisz dodatkowo impregnować go chemicznie. Suszenie komorowe, któremu poddawane jest nasze drewno, jest wystarczające - zabija w nim wszystkie insekty i grzyby. To korzyść zarówno dla Twojego zdrowia, jak i dla portfela.

To tylko kilka najważniejszych cech, które wyróżniają nasze drewno. Aby dowiedzieć się więcej na jego temat, kliknij w przycisk poniżej:

Dowiedz się więcej o drewnie
KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY —

BEST TIMBER POLSKA

Jesteśmy polską firmą, która dostarcza drewno konstrukcyjne w całej Europie. To, o co dbamy najbardziej to niezawodna jakość naszego drewna i zadowolenie każdego klienta.

Wiemy, że na rynku panuje bałagan, jeśli chodzi o drewno konstrukcyjne – bardzo łatwo jest otrzymać drewno złej jakości, które nie spełni swojego zadania lub co gorsza, narobi problemów.

Nasza firma kieruje się misją – robimy, co w naszej mocy, aby zmieniać ten rynek i dawać to, co najlepsze w uczciwej cenie.
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Dowiedz się o nas więcej
DAJEMY CI GWARANCJĘ JAKOŚCI —

Drewno lite C24 Kraków

Z drewna litego C24 możesz wykonać m.in. więźbę dachową, domy modułowe, domy szkieletowe, domowy letniskowe oraz wiele innych prostych, jak i zaawansowanych konstrukcji. Wysokie cechy konstrukcyjne, jakie ten materiał posiada sprawiają, że jest chętnie wybierany przez naszych klientów. Powstaje z wolno rosnących drzew sosnowych i świerkowych pochodzących z północnej Skandynawii. Wysokiej jakości cechy konstrukcyjne uzyskuje wskutek ostrych zim, które wpływają na twardość i gęstość drewna. Poddawane następnie profesjonalnej obróbce i suszeniu komorowemu ma wszystko, co niezbędne do uzyskania trwałości niezbędnej w solidnej konstrukcji domu.

Drewno lite C24 jest fantastycznym materiałem budowlanym. Ma wszelkie cechy, które umożliwiają jego wykorzystanie w celach konstrukcyjnych. Niezależnie od tego, jaki dom planujesz zbudować, możesz absolutnie zdecydować się na ten materiał. Nie pożałujesz. Posiada pełną ochronę przed grzybami, pleśnią i wilgocią, a przy tym ma niezwykły, atrakcyjny wygląd. Drewno lite C24 nadaje się do wielu celów, a jakość, jaką potwierdzają liczne certyfikaty sprawia, że inwestycja w ten materiał nie może okazać się błędem. Podkreślamy, że drewno C24 sprzedajemy w wielu atrakcyjnych wymiarach, dostosowanych do potrzeb klienta.


Tarcica suszona Kraków

Jaką tarcicę suszoną znajdziesz w naszej ofercie? Przede wszystkim oferujemy materiał tworzony z drewna świerkowego i sosnowego. Pozyskujemy je z północnej Skandynawii m.in. ze Szwecji, Norwegii oraz Finlandii. Pozwala nam to oferować tarcicę suszoną o najwyższej jakości, zahartowaną i maksymalnie zabezpieczoną przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Drzewa rosną tam powoli, zyskują większą gęstość oraz twardość, dlatego są tak popularne w branży budowlanej, jak i meblarskiej. Nasza tarcica suszona otrzymała certyfikaty FSC i PEFC potwierdzające jej wysoką jakość. Dowodzą one dotrzymywania standardów w zakresie przetwarzania, produkcji i handlu drewna na rynku polskim oraz europejskim.

Drewno leśnego pochodzenia, które poddawane jest profesjonalnej obróbce zgodnej z przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej oraz Polsce można wykorzystać do produkcji mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, podłóg, schodów oraz wielu innych ważnych elementów. Sprzedajemy wyłącznie drewno pochodzące legalnego źródła, ze wszystkimi niezbędnymi oznaczeniami. Nie jest pozyskiwane z terenów zagrożonych lub łamiących prawa lokalnej społeczności. Najważniejsza jest dla nas jakość, a tą jesteśmy w stanie zaproponować działając wyłącznie legalnie i zgodnie z przyjętymi na całym świecie zasadami obróbki i pozyskiwania drewna.

BAZA WIEDZY —

Chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat drewna konstrukcyjnego oraz budowli, które się na nim opierają?

Zapraszamy do naszej bazy wiedzy – czeka tam na Ciebie mnóstwo interesujących artykułów i przykładów z życia wziętych.

13 czerwca 2023

Klasy drewna klejonego BSH

Drewno klejone BSH to rodzaj drewna konstrukcyjnego, które jest stosowane w budownictwie. Powstaje ono poprzez sklejenie warstw drewna w celu stworzenia mocnego i trwałego produktu. Klasy drewna klejonego BSH są dostępne w dwóch rodzajach: NSi i Si. Gatunek NSi jest bardziej ekonomiczną opcją, natomiast gatunek Si jest droższy, ale znacznie lepiej się prezentuje. Oba rodzaje są odpowiednie dla różnych projektów budowlanych.
13 maja 2023
drewno konstrukcyjne

Więźba Dachowa – jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

Drewno konstrukcyjne na więźbę dachową — jaki rodzaj najlepiej się sprawdzi? Czy warto kupować drewno z certyfikatem? Czy to ważne, aby wybrać drewno suszone komorowo? Jeśli robiłeś już jakieś rozeznanie, wiesz, że zarówno tych informacji, jak i samych rodzajów drewna jest sporo. Dzisiaj opiszemy wszystkie rodzaje drewna, które znaniem naszym — specjalistów od drewna, idealnie nadają się na konstrukcję więźby dachowej.
21 lutego 2023
budowa domu szkieletowego

Dlaczego drewno klejone KVH świetnie nadaje się do budowy domu szkieletowego?

Możliwości zastosowania drewna klejonego KVH są naprawdę szerokie. Jest to nowoczesny materiał budowlany, który bardzo szybko zyskał dużą popularność. Okazuje się odpowiedni do tworzenia różnych konstrukcji, przede wszystkim sprawdza się do budowy domów szkieletowych. W poniższym tekście przedstawiamy najważniejsze zalety drewna klejonego KVH. Sprawdź, dlaczego warto je wykorzystywać w budownictwie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI —

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów.