Drewno konstrukcyjne Poznań

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

Drewno konstrukcyjne najwyższej jakości

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

OFERUJEMY CI NAJLEPSZEJ JAKOŚCI DREWNO KONSTRUKCYJNE —

Drewno konstrukcyjne Poznań


Jesteśmy polską firmą, w której ofercie znajdziesz wysokiej jakości drewno konstrukcyjne pochodzące z drzew świerkowych i sosnowych z północnej Skandynawii. Dostarczamy materiały na terenie całej Europy. Możemy pochwalić się wieloma fantastycznymi realizacjami, w których nasze drewno odegrało bardzo ważną rolę. Dbamy przede wszystkim o dostarczanie najwyższej jakości materiałów, solidnie obrabianych, właściwie przygotowywanych. Chcemy uzyskać pełne zadowolenie klientów, którzy oczekują materiałów najwyższej jakości. W naszej ofercie jak najbardziej mogą je znaleźć. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości.

Wiemy, że na rynku dostępnych jest wiele materiałów drewnianych o różnej jakości. Jedne lepsze, inne gorsze. Celem naszej działalności jest jednak dostarczanie drewna konstrukcyjnego o ponadprzeciętnej jakości, poddawanego suszeniu komorowemu, czterostronnie struganemu i posiadającemu fazowane krawędzie. Drewno konstrukcyjne jest maksymalnie zabezpieczone przed grzybami, pleśnią oraz wilgocią, i to w naturalny sposób. Konserwuje je wysoka temperatura obowiązująca w trakcie suszenia komorowego. Nie musisz stosować dodatkowych środków chemicznych, aby mieć pewność, że konstrukcja nie zostanie zniszczona przez niekorzystne warunki atmosferyczne.

POWIERZ ZADANIE PROFESJONALISTOM —

Drewno budowlane Poznań


Dzięki zautomatyzowanemu procesowi produkcji, z naszych fabryk wychodzi drewno o dopasowanych do potrzeb klienta wymiarach, perfekcyjnie przycięte, profesjonalnie zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi. Wszystkie nasze działania prowadzą do tego, aby ułatwić pracę ekipie budowlanej, która na miejscu budowy może złożyć gotowe elementy w bardzo krótkim czasie. Zaledwie 3 dni potrzeba, aby zrealizować całą konstrukcję domu o powierzchni 150 m2. To wszystko jest zasługą technologii produkcji, jaką posiadamy. Materiał jest perfekcyjnie docięty, ma fazzowane krawędzie, a to ułatwia łączenie poszczególnych elementów. Ekipa budowlana nie musi już nic docinać. Wymiary realizujemy zgodnie z projektem.

Ogromną zaletą dostarczanych przez nas materiałów jest brak konieczności stosowania impregnacji chemicznej, aby zabezpieczyć drewno przed grzybami, pleśnią oraz wilgocią. Pełną ochronę materiał zyskuje wskutek suszenia komorowego, gdzie panują bardzo wysokie temperatury. Zabezpieczają one maksymalnie drewno, usuwając z niego wszystkie szkodliwe substancje jak grzyby, pleśń czy wilgoć. Gwarantujemy więc dostęp do w pełni ekologicznego materiału, przyjaznego dla środowiska o wilgotności na poziomie dostosowanym do konkretnych prac konstrukcyjnych. Nie musisz się martwić o jakość materiału, ponieważ gwarantujemy, że jest najwyższa.

Jesteśmy Best Timber Polska i oferujemy Ci najlepszej jakości drewno konstrukcyjne w uczciwej cenie – dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

CO CI OFERUJEMY —

Poznaj naszą ofertę i wybierz ten rodzaj drewna, który potrzebujesz:

01 —

Drewno KVH


Idealnie nadaje się do konstrukcji ścian w budownictwie szkieletowym, konstrukcji stropów, elementów konstrukcji więźby dachowej, tarasów, altanek, garaży i wielu innych.


Dowiedz się więcej


02 —

Drewno lite c24


Jest doskonałe dla wiązarów dachowych, domów modułowych, domów szkieletowych, domków letniskowych i wielu innych.


Dowiedz się więcej
03 —

Drewno BSH


To drewno, które ma największe zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, rolnictwie, budynkach warsztatowych, handlowo-usługowych i w obiektach sportowych.


Dowiedz się więcej


04 —

Drewno DUOLAM


To wyjątkowo wytrzymałe drewno, które jest stosowane w klasycznych konstrukcjach domów szkieletowych, konstrukcjach ogrodowych i wielu innych – dzięki niemu konstrukcje są zdrowe, ekologiczne i trwałe.


Dowiedz się więcej
05 —

Płyty CLT


To płyty wyprodukowane w 100% z masywnego drewna litego – dzięki temu mają zastosowanie do wznoszenia ścian, stropów i dachów w krótkim czasie.


Dowiedz się więcej


06 —

Tarcica suszona


Skandynawskie drewno, które jest idealne dla producentów mebli, stolarki okiennej i drzwiowej, produkcji elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, ekranów drogowych itp.


Dowiedz się więcej
CO OFERUJEMY DODATKOWO —

Dodatkowo, oferujemy profesjonalną obróbkę drewna, która zostanie wykonana przez inżynierów i wykształconych cieśli.

Jeśli jesteś zainteresowany lub nie wiesz, która usługa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami – doradzimy!

DLACZEGO WARTO Z BEST TIMBER —

Oto, dlaczego warto wybrać drewno konstrukcyjne z Best Timber Polska:


Nasze drewno posiada znak CE

Dzięki temu otrzymujesz od nas 100 % gwarancji, że możesz je bezpiecznie i bezproblemowo zastosować przy realizacji Twojego projektu. Dodatkowo, jeśli zaistnieje sytuacja, w której dostarczone przez nas drewno nie spełni norm budowlanych – wymieniamy je na inne lub zwracamy pieniądze. Dlatego nie musisz się o nic martwić – mamy kontrolę nad wszystkim.


Profesjonalna obróbka drewna

Otrzymasz drewno suszone komorowo o wilgotności 15%, co zapewni ci brak nierówności w drewnie – oszczędzi Ci to dodatkowej pracy. Samo drewno będzie czterostronnie strugane, dokładnie docięte i obrobione przez profesjonalistów, dlatego masz pewność, że nie spowoduje ono żadnych szkód przy budowie, nie będzie się skręcać, wypaczać czy przebarwiać.


Drewno docięte na wymiar

Możesz zamówić drewno w standardowych długościach lub docięte na wymiar z dokładnością co do milimetra – tak, jak tylko sobie zażyczysz. Dzięki temu otrzymujesz to, czego dokładnie potrzebujesz i nie tracisz materiału docinając gotowe drewno na własną rękę. Dzięki temu również oszczędzisz czas, pieniądze i ułatwisz sobie pracę.


Drewno, które nie potrzebuje impregnacji

Drewno jest przygotowywane w tak dokładny sposób, że nie musisz dodatkowo impregnować go chemicznie. Suszenie komorowe, któremu poddawane jest nasze drewno, jest wystarczające - zabija w nim wszystkie insekty i grzyby. To korzyść zarówno dla Twojego zdrowia, jak i dla portfela.

To tylko kilka najważniejszych cech, które wyróżniają nasze drewno. Aby dowiedzieć się więcej na jego temat, kliknij w przycisk poniżej:

Dowiedz się więcej o drewnie
KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY —

BEST TIMBER POLSKA

Jesteśmy polską firmą, która dostarcza drewno konstrukcyjne w całej Europie. To, o co dbamy najbardziej to niezawodna jakość naszego drewna i zadowolenie każdego klienta.

Wiemy, że na rynku panuje bałagan, jeśli chodzi o drewno konstrukcyjne – bardzo łatwo jest otrzymać drewno złej jakości, które nie spełni swojego zadania lub co gorsza, narobi problemów.

Nasza firma kieruje się misją – robimy, co w naszej mocy, aby zmieniać ten rynek i dawać to, co najlepsze w uczciwej cenie.
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Dowiedz się o nas więcej
DAJEMY CI GWARANCJĘ JAKOŚCI —

Drewno lite C24 Poznań

Drewno lite C24 jest materiałem w pełni przystosowanym do potrzeb profesjonalistów. Jest perfekcyjnie obrobione i przygotowane do zastosowania w celach budowlanych. W naszej szerokiej gamie przekrojów na pewno znajdziesz wymiary umożliwiające zrealizowanie zarówno prostego, jak i skomplikowanego projektu. Gwarantujemy, że nasze drewno litego C24 sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Twój projekt zostanie zrealizowany z bardzo dużą starannością, a jego trwałość docenisz nawet po wielu latach użytkowania. Dbamy o jakość, dlatego jesteśmy wspaniałymi parterami biznesowi dla klientów wymagających, szukających wszystkiego, co najlepsze.

Profesjonalne podejście do każdego zamówienia, jakie cechuje nasze działania sprawia, że klienci otrzymują wycenę, jak i dostawę towaru w ustalonych terminach. Robimy wszystko, aby wywiązywać się z ustaleń. Wiemy, jak ważny jest czas w trakcie tak dużej inwestycji, jaką jest budowa domu. Każdy dzień opóźnienia wiąże się z dodatkowymi kosztami. Szybka i bezproblemowa obsługa, jaką zapewniamy pozwala na dostarczanie materiałów solidnych, trwałych i pozwalających na skuteczne zamontowanie na placu budowy. Drewno lite C24 jest suszone komorowo do wilgotności na poziomie 18%, strugane czterostronnie i ma fazowane krawędzie.


Tarcica suszona Poznań

Produkujemy wysokiej jakości tarcicę suszoną, którą tworzymy przede wszystkim z drzew sosnowych oraz świerkowych pochodzących z północnej Skandynawii. Do obróbki wykorzystujemy sprawdzone techniki, w tym suszenie komorowe gwarantujące maksymalne zabezpieczenie materiału i jego przystosowanie do dalszego wykorzystania m.in. w przemyśle meblarskim. Po profesjonalnej obróbce tarcica suszona uzyskuje pożądaną wilgotność na poziomie 8-10%. Spełnia wszystkie normy obowiązujące zarówno w Polsce, jak i Europie. Pragniemy podkreślić, że w naszej ofercie znajdziesz tarcicę suszoną o niestandardowych wymiarach.

Tarcica suszona ma szerokie zastosowanie w branży meblarskiej i budowlanej. Można wykorzystać ją do wykańczania wnętrz poprzez wykonanie z niej elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, a także do produkcji schodów, podłóg, stolarki okiennej i drzwiowej. Powstają z niej także fantastyczne meble. Tarcica suszona odznacza się bardzo dużą trwałością, dlatego z eksploatacji powstałych z niej produktów na pewno każdy będzie maksymalnie zadowolony. Tarcicę suszoną proponujemy w różnych wariantach pod względem grubości, jak i wymiarów, dlatego możesz zamówiony materiał w każdym aspekcie dostosować do swoich potrzeb.

BAZA WIEDZY —

Chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat drewna konstrukcyjnego oraz budowli, które się na nim opierają?

Zapraszamy do naszej bazy wiedzy – czeka tam na Ciebie mnóstwo interesujących artykułów i przykładów z życia wziętych.

13 czerwca 2023

Klasy drewna klejonego BSH

Drewno klejone BSH to rodzaj drewna konstrukcyjnego, które jest stosowane w budownictwie. Powstaje ono poprzez sklejenie warstw drewna w celu stworzenia mocnego i trwałego produktu. Klasy drewna klejonego BSH są dostępne w dwóch rodzajach: NSi i Si. Gatunek NSi jest bardziej ekonomiczną opcją, natomiast gatunek Si jest droższy, ale znacznie lepiej się prezentuje. Oba rodzaje są odpowiednie dla różnych projektów budowlanych.
13 maja 2023
drewno konstrukcyjne

Więźba Dachowa – jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

Drewno konstrukcyjne na więźbę dachową — jaki rodzaj najlepiej się sprawdzi? Czy warto kupować drewno z certyfikatem? Czy to ważne, aby wybrać drewno suszone komorowo? Jeśli robiłeś już jakieś rozeznanie, wiesz, że zarówno tych informacji, jak i samych rodzajów drewna jest sporo. Dzisiaj opiszemy wszystkie rodzaje drewna, które znaniem naszym — specjalistów od drewna, idealnie nadają się na konstrukcję więźby dachowej.
21 lutego 2023
budowa domu szkieletowego

Dlaczego drewno klejone KVH świetnie nadaje się do budowy domu szkieletowego?

Możliwości zastosowania drewna klejonego KVH są naprawdę szerokie. Jest to nowoczesny materiał budowlany, który bardzo szybko zyskał dużą popularność. Okazuje się odpowiedni do tworzenia różnych konstrukcji, przede wszystkim sprawdza się do budowy domów szkieletowych. W poniższym tekście przedstawiamy najważniejsze zalety drewna klejonego KVH. Sprawdź, dlaczego warto je wykorzystywać w budownictwie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI —

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów.