Dystrybutor drewna konstrukcyjnego

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

Drewno konstrukcyjne najwyższej jakości

Szybki czas realizacji: 7-14 dni

Gwarancja jakości – drewno certyfikowane
z oznaczeniem CE

Uczciwa cena

OFERUJEMY CI NAJLEPSZEJ JAKOŚCI DREWNO KONSTRUKCYJNE —

Jako dystrybutor drewna konstrukcyjnego oferujemy Ci certyfikowane materiały budowlane. Jeśli szukasz porządnych produktów do rozpoczęcia tworzenia różnych obiektów, to doskonale trafiłeś. U nas znajdziesz artykuły, które zapewnią solidną budowę. Na świetny stan i długą żywotność pobudowanych domów, altanek czy zadaszeń ma wpływ wiele czynników. Jednak najważniejszym z nich jest wysokiej jakości konstrukcja drewniana. W końcu to na niej będzie opierał się cały budynek.

Mimo to nadal zdarzają się sytuacje, w których wielu ludzi niewłaściwie dobiera drewno, co rodzi liczne problemy – nietrwałą konstrukcję, stratę czasu, pieniędzy i co za tym idzie, stres. To często wynik braku świadomości na temat drewna, a także słuchania niewłaściwych doradców…

POWIERZ ZADANIE PROFESJONALISTOM —

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów


Decydując się na współpracę z profesjonalistami, możliwe jest uniknięcie wspomnianych wyżej błędów. Warto jednak pomyśleć o tym już na samym początku rozpoczęcia budowy. Zanim zdecydujesz się na zakup materiałów, zapoznaj się z produktami dostępnymi na rynku. Zrób rozeznanie, skonsultuj się z fachowcami i na tej podstawie dobierz odpowiednie dla swoich potrzeb materiały. Jako dystrybutor drewna konstrukcyjnego zapewniamy pomoc w jego wyborze. Nie tylko wskażemy, które materiały wyróżniają się najlepszą jakością, ale również podpowiemy, w jaki sposób można je wykorzystywać.

Możemy również pomóc obliczyć, ile drewna potrzebujesz do danej budowy. Nawet jeśli pomylisz się w obliczeniach i zostanie Ci materiał, nie obawiaj się – nie musisz go zwracać, ponieważ jest wiele możliwości na jego wykorzystanie. Możesz stworzyć z niego piękne dekoracje zewnętrzne, np. altankę, wiatę czy wiele innych elementów. Poza tym z pomocą naszego drewna możliwe jest ciekawe uatrakcyjnienie elewacji.

Dlaczego warto kupić u nas drewno konstrukcyjne?

Decydując się na współpracę z profesjonalnym dystrybutorem drewna konstrukcyjnego, możesz liczyć na zgodne z normą materiały budowlane. Umożliwi Ci to postawienie wytrzymałego i odpornego na różne uszkodzenia budynku. Niezależnie od tego, czy budujesz dom dla siebie i swojej rodziny, czy prowadzisz firmę budowlaną lub tartak, kupuj wyłącznie certyfikowane produkty, które przetrwają setki, a nawet tysiące lat. Gwarantujemy, że jesteś w dobrym miejscu.

Realizacja projektu budynku to wielkie wyzwanie zarówno dla każdego wykonawcy, jak i dla samego inwestora. To zadanie wymaga znacznych nakładów i wielu wyrzeczeń. Jako dystrybutor certyfikowanego drewna konstruktywnego zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego dostarczamy naszym klientom profesjonalne materiały budowlane, co pozwala zapewnić trwałą, solidną, bezpieczną konstrukcję oraz ułatwić i przyspieszyć realizację całego projektu budowlanego. Oferowane przez nas drewno konstrukcyjne kupisz w uczciwej cenie.

Szybko, tanio i bezpiecznie!

Zakupy u nas można określić trzema słowami: szybko, tanio i bezpiecznie. Mamy naprawdę konkurencyjne ceny – pamiętaj, że dotyczą one certyfikowanego drewna konstrukcyjnego. Nie powinieneś za wszelką cenę oszczędzać na tak ważnych materiałach budowlanych, ponieważ wpływają one na trwałość i żywotność całej konstrukcji. Uczciwa cena to niejedyna zaleta, która nas wyróżnia. Dla wszystkich klientów możemy przygotować bezpłatną wycenę. Zgłoś się do nas i przedstaw nam swoje potrzeby, a my na tej podstawie przygotujemy specjalną ofertę. Nic za nią nie płacisz!

Jako dystrybutor drewna konstrukcyjnego wiemy, jakie wymogi powinno ono spełniać, by mogło być uznane za certyfikowany materiał. Nasze produkty mają oznaczenia CE, co tylko potwierdza ich zalety oraz możliwość zastosowania w przypadku różnych obiektów budowlanych. Aby drewno mogło uzyskać taki symbol, musi przejść odpowiednie etapy procesu technologicznego, a następnie wymagane kontrole. Stanowi to potwierdzenie, że oferowane przez nas materiały stanowią świetny wybór. Zapewniamy również bardzo szybki czas realizacji zamówień. Większość materiałów jest gotowych już po tygodniu, a maksymalny czas oczekiwania wynosi 14 dni.

CO CI OFERUJEMY —

Poznaj naszą ofertę i wybierz ten rodzaj drewna, który potrzebujesz:

01 —

Drewno KVH


Idealnie nadaje się do konstrukcji ścian w budownictwie szkieletowym, konstrukcji stropów, elementów konstrukcji więźby dachowej, tarasów, altanek, garaży i wielu innych.


Dowiedz się więcej


02 —

Drewno lite c24


Jest doskonałe dla wiązarów dachowych, domów modułowych, domów szkieletowych, domków letniskowych i wielu innych.


Dowiedz się więcej
03 —

Drewno BSH


To drewno, które ma największe zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, rolnictwie, budynkach warsztatowych, handlowo-usługowych i w obiektach sportowych.


Dowiedz się więcej


04 —

Drewno DUOLAM


To wyjątkowo wytrzymałe drewno, które jest stosowane w klasycznych konstrukcjach domów szkieletowych, konstrukcjach ogrodowych i wielu innych – dzięki niemu konstrukcje są zdrowe, ekologiczne i trwałe.


Dowiedz się więcej
05 —

Płyty CLT


To płyty wyprodukowane w 100% z masywnego drewna litego – dzięki temu mają zastosowanie do wznoszenia ścian, stropów i dachów w krótkim czasie.


Dowiedz się więcej

CO OFERUJEMY DODATKOWO —

Dodatkowo, oferujemy profesjonalną obróbkę drewna, która zostanie wykonana przez inżynierów i wykształconych cieśli.

Jeśli jesteś zainteresowany lub nie wiesz, która usługa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami – doradzimy!

DLACZEGO WARTO Z BEST TIMBER —

Oto, dlaczego warto wybrać drewno konstrukcyjne z Best Timber Polska:


Nasze drewno posiada znak CE

Dzięki temu otrzymujesz od nas 100 % gwarancji, że możesz je bezpiecznie i bezproblemowo zastosować przy realizacji Twojego projektu. Dodatkowo, jeśli zaistnieje sytuacja, w której dostarczone przez nas drewno nie spełni norm budowlanych – wymieniamy je na inne lub zwracamy pieniądze. Dlatego nie musisz się o nic martwić – mamy kontrolę nad wszystkim.


Profesjonalna obróbka drewna

Otrzymasz drewno suszone komorowo o wilgotności 15%, co zapewni ci brak nierówności w drewnie – oszczędzi Ci to dodatkowej pracy. Samo drewno będzie czterostronnie strugane, dokładnie docięte i obrobione przez profesjonalistów, dlatego masz pewność, że nie spowoduje ono żadnych szkód przy budowie, nie będzie się skręcać, wypaczać czy przebarwiać.


Drewno docięte na wymiar

Możesz zamówić drewno w standardowych długościach lub docięte na wymiar z dokładnością co do milimetra – tak, jak tylko sobie zażyczysz. Dzięki temu otrzymujesz to, czego dokładnie potrzebujesz i nie tracisz materiału docinając gotowe drewno na własną rękę. Dzięki temu również oszczędzisz czas, pieniądze i ułatwisz sobie pracę.


Drewno, które nie potrzebuje impregnacji

Drewno jest przygotowywane w tak dokładny sposób, że nie musisz dodatkowo impregnować go chemicznie. Suszenie komorowe, któremu poddawane jest nasze drewno, jest wystarczające - zabija w nim wszystkie insekty i grzyby. To korzyść zarówno dla Twojego zdrowia, jak i dla portfela.

To tylko kilka najważniejszych cech, które wyróżniają nasze drewno. Aby dowiedzieć się więcej na jego temat, kliknij w przycisk poniżej:

Dowiedz się więcej o drewnie
KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY —

BEST TIMBER POLSKA

Jesteśmy polską firmą, która dostarcza drewno konstrukcyjne w całej Europie. To, o co dbamy najbardziej to niezawodna jakość naszego drewna i zadowolenie każdego klienta.

Wiemy, że na rynku panuje bałagan, jeśli chodzi o drewno konstrukcyjne – bardzo łatwo jest otrzymać drewno złej jakości, które nie spełni swojego zadania lub co gorsza, narobi problemów.

Nasza firma kieruje się misją – robimy, co w naszej mocy, aby zmieniać ten rynek i dawać to, co najlepsze w uczciwej cenie.
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Dowiedz się o nas więcej
DAJEMY CI GWARANCJĘ JAKOŚCI —

GWARANCJA JAKOŚCI

Jako jedyna firma na rynku oferujemy drewno z gwarancją. Co to dla Ciebie oznacza?

Jeżeli stałoby się tak, że drewno, które Ci dostarczymy nie będzie zgodne z jego przeznaczeniem lub nie będzie spełniało aktualnych norm budowlanych, od ręki wymieniamy je na nowe lub zwracamy Ci pieniądze – decyzja należy do Ciebie.


Skąd taka gwarancja?

Jesteśmy pewni tego, co oferujemy i dostarczamy. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem spełniamy wymagania naszych klientów.

BAZA WIEDZY —

Chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat drewna konstrukcyjnego oraz budowli, które się na nim opierają?

Zapraszamy do naszej bazy wiedzy – czeka tam na Ciebie mnóstwo interesujących artykułów i przykładów z życia wziętych.

21 lutego 2023
budowa domu szkieletowego

Dlaczego drewno klejone KVH świetnie nadaje się do budowy domu szkieletowego?

Możliwości zastosowania drewna klejonego KVH są naprawdę szerokie. Jest to nowoczesny materiał budowlany, który bardzo szybko zyskał dużą popularność. Okazuje się odpowiedni do tworzenia różnych konstrukcji, przede wszystkim sprawdza się do budowy domów szkieletowych. W poniższym tekście przedstawiamy najważniejsze zalety drewna klejonego KVH. Sprawdź, dlaczego warto je wykorzystywać w budownictwie.
4 sierpnia 2020
Tarcica a drewno suszone komorowo

Tarcica a drewno suszone komorowo [porównanie]

Jeśli tak, z pewnością już masz za sobą mniejsze lub większe rozeznanie. Z pewnością już na tym etapie zauważyłeś, że na rynku jest ogromny wybór drewna konstrukcyjnego. A jeszcze większa, niż wachlarz możliwości i rodzajów, jest rozpiętość cenowa. Skąd te różnice? Dlaczego mokra tarcica kosztuje kilkaset złotych za metr bieżący, a drewno konstrukcyjne potrafi kosztować nawet ponad dwa razy więcej? Czy drewno z certyfikatem faktycznie jest lepsze, czy może to tylko chwyt marketingowy?
21 maja 2020
Drewno KVH

Drewno KVH — najlepsze drewno konstrukcyjne [5 zalet]

Jakie drewno konstrukcyjne sprawdzi się najlepiej na domy szkieletowe, drewniane stropy, wiązary dachowe? Który rodzaj okaże się najmądrzejszym wyborem, przy dużej inwestycji, jaką jest niewątpliwie budowa domu, czy inwestycji osiedla domków szkieletowych?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI —

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów.


    drewno na więźbę dachową

    Zostaw swój adres email,
    na który prześlemy bezpłatną wycenę