Kontakt

Best Timber Polska

 

 Spokój, komfort i bezpieczeństwo 

 

Zapraszamy do kontaktu!

                

 

 

Lub wyślij swoje zestawienie zapotrzebowania i otrzymaj odpowiedź w ciągu godziny - WEJDŹ TUTAJ

 

 

 

Katalog firm Toruń w Odi.pl

Centrala Toruń

tel. 56 3000 184

             
Jarosław Kamiński
tel.: +48 661 101 450
e-mail: jarek@besttimberpolska.pl
Sandra Kalinowska
tel.: +48 694 471 970
e-mail: sandra@besttimberpolska.pl
 

 
Ewelina Krajewska
tel.: +48 668 550 255
e-mail: ewelina@besttimberpolska.pl
 

Oddział Biała Podlaska

tel.  83 307 00 15

 
Katarzyna Zalewska
tel. +48 668 688 982
e-mail:  katarzyna@besttimberpolska.pl
Adrian Kamiński
tel. +48 662 059 438
e-mail: adrian@besttimberpolska.pl
 

Oddział Ostrów Wielkopolski

 
Kamila Pawelec
tel. +48 693-214-918
e-mail:  kamila@besttimberpolska.pl
                                                 
 

Księgowość

tel. 56 655 18 67

 
 
 

                               

Dariusz Krzysztofiuk
tel. +48 577-757-679
e-mail:  ksiegowosc@besttimberpolska.pl
Wioleta Kowalska
tel. +48 793-614-786
e-mail:  ksiegowosc@besttimberpolska.pl
   

 

Dane Firmy Best Timber Polska

Centrala
e-mail: kontakt@besttimberpolska.pl
tel. 56 3000 184

BTP Sp z o.o.
87-100 Toruń
ul. Szosa Chełmińska 168/11
NIP: 956-231-88-12
REGON: 3650288890
KRS: 0000630027

Alior Bank:
PLN 37 2490 0005 0000 4520 1904 3945
EURO PL32 2490 0005 0000 4600 6142 0541
SWIFT: ALBPPLPW