Kontakt

Best Timber Polska

 

 Spokój, komfort i bezpieczeństwo 

 

Zapraszamy do kontaktu!

                

 

 

Lub wyślij swoje zestawienie zapotrzebowania i otrzymaj odpowiedź w ciągu godziny - WEJDŹ TUTAJ

 

 

 

Katalog firm Toruń w Odi.pl

Oddział Toruń

tel. 56 3000 184

             
Jarosław Kamiński
tel.: +48 661 101 450
e-mail: jarek@besttimberpolska.pl
Sandra Kalinowska
tel.: +48 694 471 970
e-mail: sandra@besttimberpolska.pl
 

 
Ewelina Krajewska
tel.: +48 668 550 255
e-mail: ewelina@besttimberpolska.pl
 

Oddział Biała Podlaska

tel.  83 307 00 15

 
Katarzyna Zalewska
tel. +48 668 688 982
e-mail:  katarzyna@besttimberpolska.pl
Adrian Kamiński
tel. +48 662 059 438
e-mail: adrian@besttimberpolska.pl

Oddział Ostrów Wielkopolski

Kamila Pawelec

tel.: +48

e-mail: kamila@besttimberpolska.pl

Księgowość
Dariusz Krysztofiuk
Główny Księgowy
e-mail: ksiegowosc@besttimberpolska.pl
tel. 56 655-18-67
tel 577 757 679
 

 

Dane Firmy Best Timber Polska

Centrala
e-mail: kontakt@besttimberpolska.pl
tel. 56 3000 184

BTP Sp z o.o.
87-100 Toruń
ul. Szosa Chełmińska 168/11
NIP: 956-231-88-12
REGON: 3650288890
KRS: 0000630027

Alior Bank:
PLN 37 2490 0005 0000 4520 1904 3945
EURO PL32 2490 0005 0000 4600 6142 0541
SWIFT: ALBPPLPW