Więźba Dachowa Na Miarę

WIĘŹBA DACHOWA PROSTO Z FABRYKI

GWARANCJA JAKOŚCI I PRECYZYJNE WYKONANIE

 

Cieśla musi dziś przez cały czas stawiać sobie pytanie, czy za pomocą zwykłej, ręcznej obróbki drewna z coraz to większymi problemami w pozyskiwaniu dobrych pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami i chęciami do pracy, jest w stanie przyjmować i realizować  zlecenia dla swoich klientów SZYBKO i EKONOMICZNIE?

Na pewno mieli Państwo dotąd dobre powody, aby w tej dziedzinie trzymać się rzemiosła. Jednak znak czasu, coraz większe problemy w pozyskaniu kadry pracowniczej, a przede wszystkim dzisiejszy poziom cen to wystarczające powody, aby skorzystać z zalet zautomatyzowanej, sterowanej komputerowo obróbki konstrukcji drewnianych takich jak m.in  WIĘŹBA DACHOWA GOTOWA DO SZYBKIEGO ŁATWEGO MONTAŻU.

Podczas realizacji zleceń budowlanych coraz ważniejsze staje się generowanie zysku. Obróbka na miejscu budowy często okazuje sie zaletą lub wadą w kalkulacji. Dlatego coraz bardziej opłaca się zwiększać stopień prefabrykacji. Jest to KOSZRZYSTNE zarówno dla wykonawcy, jak i inwestora.

Ofertę Best Timber Polska uzupełnia możliwość sterowanej numerycznie obróbki drewna. Inżynierowie, jak i wykształceni cieśle, w ramach odpowiednich prac dodatkowych, oferują profesjonalną obróbkę drewna.

Zalety dla klientów widoczne są już gołym okiem.

JEDEN PARTNER OFERUJE całą paletę przekrojów belek z drewna litego i klejonego, PRECYZYJNIE DOCINANE wg. projektu - w jednym pakiecie usług.

Dlaczego warto z nami współpracować ?

- Wykonujemy rysunki statyczne i konstrukcyjne

- elementy łączące

- połączenia na jaskółczy ogon

- prefabrykacja precyzyjnie spasowanych elementów

- Szybki łatwy montaż

- wykorzystujemy cetyfikowane drewno konstrukcyjne C24 / GL24 / GL28 / GL30 / GL32

- Szybka dostwa wg. ustalonego terminu

SZYBKA PRODUKCA, PRECYZYJNIE WYKONANIE, MISTRZOWSKA JAKOŚĆ

Jeżeli mają Państwo Pytania Lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego lub prosimy wypełnić poniższy formularz

KONTAKT

tel.: +48 56 3000 184

tel.: +48 83 307 00 15

e-mail: kontakt@besttimberpolska.pl

Email
Telefon
Zapytanie
Zgadzam się z polityką prywatności