Dom z CLT BBS

SOLIDNA i BEZPIECZNA konstrukcja całego budynku z drewna klejonego krzyżowo CLT BBS

Nowoczesny Technologicznie system konstrukcji z drewna litego

Budownictwo w technologii BBS to synonim zrównoważonej, efektywnej i szybkiej budowy w nowoczesnych budynkach jedno i wielorodzinnych o konstrukcji drewnianych.

BBS to masywny system konstrukcji budynku ( porównywalny z technologią murowaną)

BBS to kompleksowy system montażu gotowych elementów wieloformatowych w pełni wykonanych z LITEGO drewna klejonego krzyżowo.  Płyty BBS charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stabilnością.

Szczelność

Panele z litego drewna BBS zachowują pełną szczelność już przy grubości 3 warstw klejonych krzyżowo ze sobą. Dzięki naturalnym właściwością konstrukcji z LITEGO drewna ścian zewnętrznych nie ma potrzebu stosowania żadnej membrany foliowej (nie mieszkamy w worku)

Szybkość budowy

Wszystkie elementy ścian, stropów i dachu produkowane są, w fabryce z szczególną dokładnością wymiarów. Gotowe elementy wraz z przygotowanymi otworami na stolarkę okienną, drzwiową, a także otworami na instalacje elektryczne, dostarczane są na plac budowy gotowe do montażu całego budynku w kilka godzin lud dni w zależności od wielkości całęj konstrukcji.

Akustyka

Celem całej konstrukcji jest zapobiec rozprzestrzenianiu się hałasu dochodzącego z zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Nawet najlepsze materiały budowlane nie mogą spełnić wszystkich wymagań chyba że konstrukcja została tak zaprojektowana, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się hałasu. W połączeniu z nowoczesnymi materialami izolacyjnymi płyty BBS spełnią nawyższe wymagania naszych klientów.

Estetyka

Płyty BBS mogą pełnić również funkcję wystroju naszego wnętrza!

wybierając jakość wizualną możemy dobrać sobie rodzaj drewna na ściany: świerk, świerk postarzany, modrzew, sosna limba, jodła.

Gwarancja jakości

Płyty BBS wykonane są z najwyższej jakosci surowca finladzkiego, proces produkcji spełnia nawyższe standardy certyfikacji, efektem całego procesu produkcji jest sprzedaż 160 000m3 drewna klejonego krzyżowo rocznie dla naszych klientów spełniając tym samym ich największe oczekiwania i stając się największym producentem drewna klejonego krzyżowo CLT BBS na świecie wykorzystują najnowszą technologie produkcji.

Odporność na ogień

Płyty BBS są przeznaczone do budowy wszystkich typów budynków, w tym o podwyższonych wymaganiach bezpieczeństwa pożarowego. Więcej >>>>

 

w razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu

tel: 83 307 00 15

tel: 56 3000 184

e-mail: kontakt@besttimberpolska.pl