Belki i Słupy z drewna klejonego

Belki i Slupy z drewna klejonego

Drewno warstwowe uzyskuje się poprzez sklejanie ze sobą desek z tylu warstw, aby otrzymać belki w pożadanym wymiarze. Drewno klejone to odpowiedź natury do stali i betonu, ktore może swobodnie zastąpić je dzięki swojej silnej charakterystyce w konstrukcjach nośnych.

W odniesieniu do własnej wagi drewno klejone ma większą nośność, niż stal czy beton, co czyni go idealnym materiałem do wznoszenia projektów o dużych rozpiętościach i powierzchniach. Dzięki tak silnych walorach konstrukcyjnych, drewno staje się powszechną alternatywą w wyborze materiałów budowlanych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Klejonka jest materiałem o wysokiej odporności na ogień, gdyż spala się bardziej przewidywalnie ze stałą prędkością, co jest korzystne zpunktu widzenia bezpieczeństwa.

w przypadku zainteresowania produktem drewna klejonego warstwowo zapraszamy na stronę z danymi na temat standardowych przekroji. WIĘCEJ TUTAJ >>>

Zapraszamy do bezpośredniego Kontaktu >>>

Tel. 56 3000 184

Tel. 83 307 00 15

e-mail: konstakt@besttimberpolska.pl

Aby otrzymać Katalog na temat Belek, Słupów i dźwigarów z drewna klejonego warstwowo zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza

Email
Telefon
Zgadzam się z polityką prywatności