Prefabrykowana więźba dachowa

Wykonujemy dla Państwa, na w pełni zautomatyzowanym centrum ciesielskim m.in. Prefabrykowane WIĘŹBY DACHOWE z niezwykłą precyzją i dokładnością.

 

SZYBKA PRODUKCA, PRECYZYJNIE WYKONANIE, MISTRZOWSKA JAKOŚĆ

 

Ofertę firmy Best Timber Polska uzupełnia możliwość sterowanej numerycznie obróbki drewna. Inżynierowie, jak i wykształceni cieśle, w ramach odpowiednich prac dodatkowych, oferują profesjonalną obróbkę drewna. Zalety dla naszych klientów są widoczne gołym okiem. Jeden partner oferuje całą paletę przekrojów belek z drewna klejonego, precyzyjne docinanie i profesjonalną obrókę CNC wg. projektu w jednym pakiecie uslug.

Cieśla musi dziś przez cały czas stawiać sobie pytanie, czy za pomocą zwykłej, ręcznej obróbki drewna jest w stanie przyjmować i realizaować zlecenia odpowiednio SZYBKO i EKONOMICZNIE. Na pewno mieli Państwo dotąd dobre powody, aby w tej dziedzinie trzymać się rzemiosła. Jednak znak czasu, a przede wszystkim dzisiajszy poziom cen to wystarczające powody, aby skorzystać z zalet zautomatyzowanej, sterowanej komputerowo obróbki konstrukcji drewnianych. Podczas realizacji zleceń budowlanych coraz ważniejsze staje się generowanie zysku. Obróbka na miejscu budowy często okazuje się zaletą lub wadą w kalkulacji. Dlatego coraz bardziej opłaca się zwiększać stopień prefabrykacji. Jest to korzystne dla wykonawcy, jak i inwestora.

Z pomocą specjalistycznego oprogramowania CAD do projektowania obróbki drewna zadbamy, aby przygotować dla Państwa gotowe do montażu elementy z drewna. Liste elementów, szczegółowe rysunki i rysynki 3D, to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług, które pomogą Państwu zrealizować projekty budowlane w bardziej efektywny i szybszy sposób.

Możemy przygotowywać również bardziej złożone i skomplikowane konstrukcje dachowe w BARDZO SZYBKIM CZASIE. Łącząc tradycyjne umiejętności z branży stolarskiej i inżynierskie doświadczenie, wiedzę, możemy optymalnie wykorzystywać surowiec drewna konstrukcyjnego. Wszystkie elementy łaczące z drewna i mocujące elementy metalowe właczając elementy konstrucji, są sperycowane na szczegółowej liście elementów. Dostawa gotowej konstrukcji do montażu odbywa się wlasnymi ciężarówkami bezpośrednio na plac budowy.

Dlaczego warto z nami współpracować ?

- Wykonujemy rysunki statyczne i konstrukcyjne

- elementy łączące

- połączenia na jaskółczy ogon

- prefabrykacja precyzyjnie spasowanych elementów

- Szybki łatwy montaż

- wykorzystujemy cetyfikowane drewno konstrukcyjne C24 / GL24 / GL28 / GL30 / GL32

- Szybka dostwa wg. ustalonego terminu

 

SZYBKA PRODUKCA, PRECYZYJNIE WYKONANIE, MISTRZOWSKA JAKOŚĆ

Pod jakością podpisujemy się wlasnym nazwiskiem

Zaufaj Best Timber Polska, jeżeli chcesz otrzymać produkt Gwarantujący pełną satysfakcję

 

Z Best Timber Polska oszczędzisz czas, pieniądze i nerwy. Czy są jakieś lepsze argumenty?

Optymalne wykorzystanie cennego surowca pomniejsza ilość odpadów do minimum.

Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania. Obok wysokiej jakości produktów jasne i przejżyste przygotowanie oferty jest jadną z naszych najlepszych cech.

Możecie Państwo na nas liczyć.

Czy przekonaliśmy Państwa do współpracy ?

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu meilowego bądź telefonicznego.

 

Maszyna do obróbki drewna K2I

Dzieki obróbce drewna na najnowocześniejszej zautomayzowanej lini ciesielskiej do drewna "K2I" oferujemy niemal nieograniczoną różnorodność możliwości przetważania drewna.

Jeżeli mają Państwo Pytania Lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego lub prosimy wypełnić poniższy formularz

KONTAKT

tel.: +48 56 3000 184

tel.: +48 83 307 00 15

e-mail: kontakt@besttimberpolska.pl

 

Email
Telefon
Zapytanie
Zgadzam się z polityką prywatności